AGU olej na vousy a po holení, NATURALLY TRIBAL SKINCARE, 30 ml

Náš AGU olej na vousy a po holení zjemňuje vousy, zatímco bambucké máslo vyživuje a posiluje. Přírodní složení chrání a hydratuje pokožku pod vousy a připravuje pokožku na holení. Přidaný kokosový a arganový olej zajišťuje hydrataci a zdravý lesk zatímco podporuje regeneraci pokožku a snižuje zarudnutí po holení. Olej je ideální pro suchou či citlivou pokožkou, nebo pokožku s ekzémem, lupénkou či růžovkou.

 
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Můžeme doručit do:
27.12.2023
590 Kč
AGU olej na vousy a po holení, NATURALLY TRIBAL SKINCARE, 30 ml

Náš AGU olej na vousy a po holení zjemňuje vousy, zatímco bambucké máslo vyživuje a posiluje. Přírodní složení chrání a hydratuje pokožku pod vousy a připravuje ji na holení. Přidaný kokosový a arganový olej zajišťuje hydrataci a zdravý lesk a zároveň podporuje regeneraci pokožky a snižuje zarudnutí po holení. Antimikrobiální a antioxidační vlastnosti přípravku pronikají do pórů pokožky a bojují proti bakteriím, díky čemž je tento dvojúčelový olej ideální pro vousy a i jako přirozená výživa pro pokožku. Olej se ideální pro suchou či citlivou pokožkou, nebo pokožku s ekzémem, lupénkou či růžovkou.

Při výběru jména jsme se inspirovali igboštinou, což je jazyk, kterým mluví jeden ze tří hlavních kmenů v Nigérii. Slovo „AGU“ znamená „lev“ a znázorňuje sílu a dravost.

 

POUŽITÍ:

 - JAKO OLEJ NA VOUSY: Pipetou si několik kapek oleje nakapejte do dlaně a promněte olej v dlaních, abyste zajistili rovnoměrné podání. Jemně vetřete olej do vousů a ujistěte se, že se olej dostane až na pokožku pod vousy. Poté si protřete vousy a upravte jak jste zvyklý. Olej je vyživující, takže se již neoplachuje.

 - PO HOLENÍ: Oholte se jako obvykle.  Pipetou si několik kapek oleje nakapejte do dlaně a promněte olej v dlaních, abyste zajistili rovnoměrné podání. Jemně vetřete olej na čistě oholenou tvář, aby produkt mohl zklidnit a vyživit vaši pokožku.

 

INGREDIENCE

Arganový olej, kokosový olej, hroznový olej, bambucké máslo

 

DŮLEŽITÁ INFORMACE

Všechny naše složky jsou přírodní, certifikované pro vegany a nebyly testovány na zvířatech. Vyvinuli jsme také recyklovatelné skleněné a kartonové obaly. Tento výrobek obsahuje suroviny pocházející z ořechů, pokud máte na ořechy alergii, tak ho prosím před použitím vyzkoušejte na malé ploše pokožky.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: