JEMNÝ PEELING

Peeling je velmi důležitý pro každou pokožku, neboť odstraní odumřelé buňky a pomůže tak odhalit nové pleťové buňky pod nimi. Odumřelé buňky se totiž hromadí ve svrchní vrstvě kůže a pokud se neodstraní, tak vytvářejí bariéru, která brání prostupu dalších účinných přípravků do hlubších vrstev kůže. Dále způsobují, že pleť působí mdle, mohou se na ní vytvářet šupinky, ucpávat póry a tvořit pupínky. 

Pleťová peelingová maska, THE LAB ROOM  je díky svému jemnému složení vhodná pro všechny typy pleti, jen s rozdílným použitím. Peelingová maska je určená k čištění a regeneraci pleti s trojitým účinkem: hydratace, exfoliace a výživa. Je bohatá na vitamíny, minerály a proteiny, pomáhá čistit a zpevňovat pleť. Zajímá vás, jak správně používat Pleťovou peelingovou masku pro váš typ pleti?

#ShowMore#

POKUD:

  • máte suchou až normální pleť- pak naneste malé množství peelingu na navlhčenou pleť, jemně rozmasírujte a hned smyjte vodou.
  • máte smíšenou až mastnou pleť- pak použijte peeling jako masku a po 10 minutách důkladně opláchněte.

 

Cena

10901091
110901091

Značky

Položek k zobrazení: 1
THE LAB ROOM Pleťová peelingová maska
1 090 Kč

Maska určená k čištění a regeneraci pleti s trojitým účinkem. Hydratace, exfoliace a výživa. Jemná peelingová maska na obličej, která pomáhá  pleť krásně ošetřit a...

214
1 položek celkem