VZOREK Parfém Granátové jablko, THE LAB ROOM, 2 ml

Vyzkoušejte vzorek ve skleněné lahvičce s rozprašovačem. Počasí, vůně, prostředí - to vše ovlivňuje naši náladu. Dopřejte si parfém s vůní přírody, který můžete použít pro sebe nebo i svou domácnost. Granátové jablko je  vůně inspirovaná tím nejkrásnějším západem slunce na světě, ve španělském městě Granada, evokuje krásné zahrady paláce Granada v Andalusii, plné pávů, granátových jablek a pižmových tónů.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Můžeme doručit do:
27.2.2024
65 Kč
VZOREK Parfém Granátové jablko, THE LAB ROOM, 2 ml

Počasí, vůně, prostředí to vše ovlivňuje naši náladu. Dopřejte si parfém s vůní přírody, který můžete použít pro sebe nebo i svou domácnost. Granátové jablko je  vůně inspirovaná tím nejkrásnějším západem slunce na světě, ve španělském městě Granada, evokuje krásné zahrady paláce Granada v Andalusii, plné pávů, granátových jablek a pižmových tónů.

Značka The Lab Room je španělská přírodní kosmetika, kterou si oblíbily holywoodské celebrity i španělská královská rodina. Zároveň provozuje i vyhlášený kosmetický salon v Madridu, kde pracuje výhradně se svými přípravky. Právě proto jsou produkty této přírodní kosmetiky určené pro ženy i muže sofistikovaným a komplexním řešením péče o pleť. Dále nabízí přípravky péče o tělo a vlasy.

 

ÚVODNÍ TÓNY: GRANÁTOVÉ JABLKO, MERUŇKA , MANGO, HLOH

SRDCOVÉ TÓNY: JASMÍN, KOSATEC, CITLIVKA (MIMÓZA), FIALKA

ZÁKLADNÍ TÓNY: BÍLÉ PIŽMO, AMBRA 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: