Dlouhé náušnice bohyně Tyché, ISHWARA

Dlouhé luxusní náušnice bohyně Tyché se čtyřlístkem z bílé perleti zaujmou svou jemností a originalitou. Můžete si je vybrat v modré variantě s lapisem a iolitem nebo růžové variantě s růžovými opály a granáty. Náušnice jsou ručně vyrobeny ze stříbra, které je pozlacené růžovým nebo žlutým zlatem vysoké odolnosti a tloušťky nebo je upraveno rhodiováním. 

Povrchová úprava stříbra
výběr kamene
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost K objednání
Můžeme doručit do:
26.7.2024
3 600 Kč
Dlouhé náušnice bohyně Tyché, ISHWARA

Dlouhé náušnice bohyně Tyché se čtyřlístkem z bílé perleti zaujmou svou jemností a originalitou. Můžete si je vybrat v modré variantě s lapisem a iolitem nebo růžové variantě s růžovými opály a granáty. Náušnice jsou ručně vyrobeny ze stříbra, které je pozlacené růžovým nebo žlutým zlatem vysoké odolnosti a tloušťky nebo je upraveno rhodiováním. Měří 4 cm.

Bohyně Tyché je bohyní šťastné náhody. Nechť vám kolekce Tyché přivede do života mnoho šťastných náhod. 

 

ISHWARA Jewellery jsou nádherně ženské, ručně vyráběné šperky z Itálie. Místní umělečtí zlatníci pracují s drahými přírodními kameny, které uvolňují jejich světlo a energii a pomohou vám znovu objevit harmonii a rovnováhu.  Unikátnost a filozofie této značky spočívá v tom, že díky mnoha možnostem provedení šperků - stříbrná či pozlacená varianta a výběru z mnoha drahých kamenů je každý šperk originál, dělaný přímo na míru.

Kameny se mohou od fotografie mírně lišit, protože každý přírodní kámen je originál.

Materiál: stříbro 925/1000, pozlacené žlutým nebo růžovým zlatem, nebo úprava rhodiováním.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: