PÉČE O RTY

Jakou péči o rty potřebujete vy? Potřebujete jen vyživit rty nebo něco víc? Vyživit, zároveň zvýraznit kontury a ošetřit i jemné vrásky kolem rtů?

Pokud hledáte "jen" výživný balzám na rty a máte rádi balzámy s vůní a lehčím, lehce olejovým základem, pak doporučujeme zvolit Luxusní balzám na rty pelargónie a sladký pomeranč, EDINBURGH SKINCARE.

Pokud potřebujete více komplexnější péči o rty, která se postará nejen o hloubkovou výživu rtů, ale i o drobné vrásky kolem rtů a hlavně kontury rtů, určitě zvolte balzám Meruňkový balzám na rty a jejich okolí, THE LAB ROOM. Tento balzám má o něco málo hutnější konzistenci než ten první a je upgradem v oblasti péče o rty. Oba balzámy jsou balené ve skleněné lahvičce.

Cena

240590
1240590

Značky

Položek k zobrazení: 2
EDINBURGH SKINCARE Luxusní balzám na rty pelargónie a sladký pomeranč
240 Kč

Balzám na rty je vyroben ze 100% přírodních složek. Základ tvoří včelí vosk, kokosový olej a kakaové máslo spolu s esenciálními oleji ze sladkého pomeranče a pelargónie. Tato...

115
THE LAB ROOM Meruňkový balzám na rty a jejich okolí
590 Kč

Zpevňující, výživný a regenerační balzám na rty, který se nestará pouze o výživu a hydrataci rtů, ale zaměřuje se také na jemné vrásky kolem rtů a na zvýraznění kontur rtů....

202
2 položek celkem