BLOG

Hedvábí - zbytečný luxus nebo opravdový poklad?

Je opravdu tak výjimečné nebo se jedná o šikovný marketingový tah? Podíváme se na to, co přírodní hedvábí skutečně umí.

5 pravidel péče o naše ruce

Ruce jsou zpravidla nejvíce namáhanou částí na celém těle. Jak na to, aby dobře vypadaly, nebyly vysušené, popraskané, příliš vrásčité? Máme pro vás 5 pravidel. 

Proč při praní nepoužívat aviváž?

Každý jdeme životem a děláme vědomě rozhodnutí, které považujeme v danou dobu za nejlepší. My se však dnes s vámi podíváme na to, proč aviváž nedoporučujeme používat. 

Jak vrátit vlasy do formy po létě

Léto je za námi. Díky slunečnímu záření a slané mořské či chlorované vodě bývají vlasy po létě vysušené, vyšisované, krepaté, mnohem křehčí než obvykle a mohou se i lámat. A nejen to. Pojďme je oživit. 

10 produktů bez kterých se v létě neobejdete

V létě se opalujeme a užíváme si slunce, koupání a pohybu venku. Ale ruku na srdce, přizpůsobíme tomu i péči? Představíme vám 10 produktů, bez kterých se v létě neobejdete a vysvětlíme proč.

Výživné ošetření pro suchá a popraskaná chodidla

Suchá a popraskaná pokožka potřebuje ošetření zaměřené na hloubkovou výživu, protože samotná hydratace se suchostí či prasklinami nepomůže.

Víte s kým spíte?

Představujeme vám vaše spolunocležníky - ROZTOČE. Pojďme je vzít útokem.  Proč je důležité prát peřiny, polštáře a matrace? Jak často je prát a jak snížit počet těchto nezvaných hostů v domácnosti?

 

Pocení - 4 kroky jak ho zvládat

Pocení je přirozená činnost našeho organismu, avšak její projevy jsou pro nás ne vždy příjemné. Máme pro vás 4 jednoduché kroky a tipy, jak zatočit s nepříjemným pachem potu.

Ekzémy - stále častější problém

V dnešní době ekzémy patří mezi nejčastější onemocnění. Představíme vám několik osvědčených přírodních produktů a tipů od našich zákazníků na úspěšnou péči o pokožku s ekzémy.

9 položek celkem
Zpět do obchodu