O nás

U nás ve WHITE ORCHID věříme, že to nejlepší vzniká z přírody. Proto také nabízíme výběr toho nejkvalitnějšího. Sami jsme nároční a proto je našim cílem nabízet zajímavé a kvalitní přírodní produkty v té nejvyšší kvalitě, které splňují naše přísná kritéria a "fungují".
 
Jsme česká značka. Nabízíme přírodní produkty, zaměřujeme se na výrobu v oblasti hedvábí a také exkluzivně nabízíme několik značek přírodní kosmetiky. Nemáme miliony na marketing a proto naši ambasadoři jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám pravidelně vracejí.  A to je pro nás důležitější než jakákoliv zaplacená reklama. Chceme, aby zákazníci věděli, že je jedno, zda si u nás koupí krém na obličej, hedvábný šátek či koženou kabelku, vždy se mohou spolehnout na prémiovou kvalitu a naši osobní péči a poradenství. Ze srdce nemáme rádi nedomyšlené věci a proto milujeme v našich kolekcích věci dotahovat do nejmenších detailů, abychom vás, naše zákazníky, mile překvapili.
 
 
Představujeme vám úspěšné značky přírodní kosmetiky, které hrdě výhradně zastupujeme na českém a slovenském trhu. Spojuje nás jednotná vize a hodnoty.  

 

100% přírodní složení přípravků       Čistota ingrediencí       ✓ Malovýroba, kdy je kosmetika vyráběna s láskou a je čerstvá   Netestování na zvířatech       Etické hodnoty společnosti       Ohleduplnost při výrobě

 

Španělská značka The Lab Room je zároveň i provozovatel vyhlášeného kosmetického salónu v Madridu (dle italského Vogue i nejlepším kosmetickém salonu v celém Madridu), který pracuje výhradně se svými přípravky. Právě proto jsou produkty této přírodní kosmetiky určené pro ženy i muže sofistikovaným a komplexním řešením péče o pleť. Dále nabízí přípravky péče o tělo a vlasy. Značka The Lab Room je oblíbena nejen u španělských a holywoodských celebrit, ale i u samotné španělské královské rodiny, která ji také používá.     

 

Přípravky skotské přírodní kosmetiky The Edinburgh Natural Skincare Company obsahují přípravky pro celou rodinu - tedy ženy, muže i děti a vynikají kromě kvality i svým originálním dárkovým balením, které můžete po vypotřebování produktu znovu použít. Za zmínku stojí i jedinečnost jejich produktů. Např. tuhé krémy na ruce, které vám tají v rukou, zatímco je hloubkově hydratují a vyživují, se staly doslova hitem po celém světě. Značka The Edinburgh Natural Skincare Company nabízí přípravky péče o pleť, tělo i vlasy.
THE LAB ROOM

THE LAB ROOM

Niche kosmetickou značku THE LAB ROOM založila v roce 2004 paní MÓNICA CEÑO ELIE-JOSEPH, která se rozhodla vytvořit kosmetický butik, beauty day spa, kterým změnila tradiční koncept kosmetického salonu. Takový společný prostor pro krásu, image, kosmetický butik, umělecké výstavy a kosmetické služby v jednom. Monica definuje své přípravky jako emoční kosmetiku, která na vás působí díky svému přírodnímu a aromaterapeutickému složení jak uvnitř, tak i vně. Je oddána své vizi o kterou obohacuje svět, kdy se krása stává východiskem k dosažení rovnováhy a emočního štěstí, které se projevuje zevnitř ven.

Unikátní design této značky je určitě ovlivněn i faktem, že Mónica vystudovala na univerzitě Umění historie a poté žila několik let v New Yorku, kde pracovala pro MOMA a GUGGENHEIM. Pracovala pro několik společností jako poradce krásy a parfémů, jako školitelka pro Loreal Paris a také vytvořila kolekci kosmetiky a vůní pro luxusní hotely. Velké zkušenosti má však i jako spisovatelka, kdy spolupracovala s několika významnými časopisy a v roce 2007 vydala knihu „Desnudas, Aprende a querete tal y como eres“, kde vysvětluje ženám, jak si zlepšit život pomocí základních pravidel cvičení, zdravého stravování, módního stylu a exkluzivních receptů na přírodní krásu.

Časopis Cosmopolitan Magazine ji v letech 2009, 2010 a 2012 nominoval na cenu nejlepší podnikatelky.


EDINBURGH NATURAL SKINCARE COMPANY

EDINBURGH NATURAL SKINCARE COMPANY

Příběh Edinburgh Natural Skincare Company se začal psát před více jak 10 lety, kdy se jedna mladá rodina ve Skotsku – East Lothian – rozhodla vytvořit 100% přírodní sortiment péče o pleť pro všechny typy pleti. Základní idea spočívala v použití nejčistších ingrediencí, odpovědnosti k přírodě, ve vysoké kvalitě za přijatelnou cenu.

Nejprve se pokusili vyrobit mýdlo. Při mnoha pokusech a omylech sbírali zkušenosti, než se jim podařilo vyrobit první várku krásného, za studena vyrobeného mýdla. To byl okamžik zrození společnosti. Od prvních několika mýdel, přes ikonické krémové mýdlo na ruce Queen Bee až po více než 40 dalších produktů pro osobní péči, ručně vyráběných ve specializovaných laboratořích v East Lothian (The Garden of Scotland - Zahrada Skotska).

Společnost Edinburgh Natural Skincare Company se řídí jediným principem: jsi nekrásnější, když o sebe co nejlépe pečuješ.

A ta nejlepší péče stále znamená používat pouze ty nejčistší ingredience, které příroda poskytuje. U nás, když říkáme přírodní, tak to znamená opravdu přírodní. Žádný z produktů neobsahuje petrochemikálie, ftaláty, parabeny ani laurylsulfáty sodné (SLS).
Společnost Edinburgh Natural Skincare Company je hrdá, že vám přináší kvalitní, 100% přírodní produkty pro celé tělo a může se tak o vás starat od hlavy až k patě.