O nás

Představujeme vám úspěšné značky přírodní kosmetiky, které nemají miliony na marketing, ale jejich ambasadory jsou spokojení zákazníci po celém světě. Spojuje je jednotná vize a hodnoty.  Jsme hrdí na to, že WHITE ORCHID je jejich výhradním distributorem pro český a slovenský trh.

 

  • 100% přírodní složení přípravků
  • Čistota ingrediencí
  • Malovýroba, kdy je kosmetika vyráběna s láskou a je čerstvá
  • Netestování na zvířatech
  • Etické hodnoty společnosti
  • Ohleduplnost při výrobě

 

Španělská značka The Lab Room je zároveň i provozovatel vyhlášeného kosmetického salónu v Madridu (dle italského Vogue i nejlepším kosmetickém salonu v celém Madridu), který pracuje výhradně se svými přípravky. Právě proto jsou produkty této přírodní kosmetiky určené pro ženy i muže sofistikovaným a komplexním řešením péče o pleť. Dále nabízí přípravky péče o tělo a vlasy. Značka The Lab Room je oblíbena nejen u španělských a holywoodských celebrit, ale i u samotné španělské královské rodiny, která ji také používá.     

 

Přípravky skotské přírodní kosmetiky The Edinburgh Natural Skincare Company obsahují přípravky pro celou rodinu - tedy ženy, muže i děti a vynikají kromě kvality i svým originálním dárkovým balením, které můžete po vypotřebování produktu znovu použít. Za zmínku stojí i jedinečnost jejich produktů. Např. tuhé krémy na ruce, které vám tají v rukou, zatímco je hloubkově hydratují a vyživují, se staly doslova hitem po celém světě. Značka The Edinburgh Natural Skincare Company nabízí přípravky péče o pleť, tělo i vlasy.

 
THE LAB ROOM

THE LAB ROOM

Niche kosmetickou značku THE LAB ROOM založila v roce 2004 paní MÓNICA CEÑO ELIE-JOSEPH, která se rozhodla vytvořit kosmetický butik, beauty day spa, kterým změnila tradiční koncept kosmetického salonu. Takový společný prostor pro krásu, image, kosmetický butik, umělecké výstavy a kosmetické služby v jednom. Monica definuje své přípravky jako emoční kosmetiku, která na vás působí díky svému přírodnímu a aromaterapeutickému složení jak uvnitř, tak i vně. Je oddána své vizi o kterou obohacuje svět, kdy se krása stává východiskem k dosažení rovnováhy a emočního štěstí, které se projevuje zevnitř ven.

Unikátní design této značky je určitě ovlivněn i faktem, že Mónica vystudovala na univerzitě Umění historie a poté žila několik let v New Yorku, kde pracovala pro MOMA a GUGGENHEIM. Pracovala pro několik společností jako poradce krásy a parfémů, jako školitelka pro Loreal Paris a také vytvořila kolekci kosmetiky a vůní pro luxusní hotely. Velké zkušenosti má však i jako spisovatelka, kdy spolupracovala s několika významnými časopisy a v roce 2007 vydala knihu „Desnudas, Aprende a querete tal y como eres“, kde vysvětluje ženám, jak si zlepšit život pomocí základních pravidel cvičení, zdravého stravování, módního stylu a exkluzivních receptů na přírodní krásu.

Časopis Cosmopolitan Magazine ji v letech 2009, 2010 a 2012 nominoval na cenu nejlepší podnikatelky.

EDINBURGH NATURAL SKINCARE COMPANY

Příběh Edinburgh Natural Skincare Company se začal psát před více jak 10 lety, kdy se jedna mladá rodina ve Skotsku – East Lothian – rozhodla vytvořit 100% přírodní sortiment péče o pleť pro všechny typy pleti. Základní idea spočívala v použití nejčistších ingrediencí, odpovědnosti k přírodě, ve vysoké kvalitě za přijatelnou cenu.

Nejprve se pokusili vyrobit mýdlo. Při mnoha pokusech a omylech sbírali zkušenosti, než se jim podařilo vyrobit první várku krásného, za studena vyrobeného mýdla. To byl okamžik zrození společnosti. Od prvních několika mýdel, přes ikonické krémové mýdlo na ruce Queen Bee až po více než 40 dalších produktů pro osobní péči, ručně vyráběných ve specializovaných laboratořích v East Lothian (The Garden of Scotland - Zahrada Skotska).

Společnost Edinburgh Natural Skincare Company se řídí jediným principem: jsi nekrásnější, když o sebe co nejlépe pečuješ.

A ta nejlepší péče stále znamená používat pouze ty nejčistší ingredience, které příroda poskytuje. U nás, když říkáme přírodní, tak to znamená opravdu přírodní. Žádný z produktů neobsahuje petrochemikálie, ftaláty, parabeny ani laurylsulfáty sodné (SLS).

Společnost Edinburgh Natural Skincare Company je hrdá, že vám přináší kvalitní, 100% přírodní produkty pro celé tělo a může se tak o vás starat od hlavy až k patě. 

EDINBURGH NATURAL SKINCARE COMPANY

 

WHITE ORCHID

Eshop je tvořen s ideou, nabídnout to nejlepší z přírody.

Veškerou přírodní kosmetiku, která vyhovuje našim přísným kritériím, nejprve osobně testujeme a až poté vybíráme, co zařadíme do nabídky. Nechceme vám nabízet obrovský výběr průměrných přípravků, ve kterém se ztratíte. Díky více než 20 letým zkušenostem v oblasti kosmetiky dokážeme velmi dobře posoudit složení, výsledky a potenciál kosmetického přípravku. Naši roli chápeme právě v tom, že vybereme jen přípravky, které opravdu fungují. Máme je vyzkoušené, sami je používáme a známe je tak dokonale, že dokážeme poradit zákaznicím a zákazníkům s jejich vhodným výběrem. Je pro nás klíčové, abyste si vyzkoušeli nejen nějaký přípravek, ale ten který potřebuje váš typ pleti, pokožky či vlasů. Jen tak budete spokojení jak vy, tak i my.

Abychom vám ulehčili výběr, často najdete v kategorii i řazení podle druhu pleti, vlasů, podle účelu apod. Pokud si vhodným výběrem produktu i přesto nebudete jisti, neváhejte se na nás obrátit na telefon či email uvedený na eshopu, rádi vám pomůžeme.

Dále nabízíme vlastní přírodní kolekce, kde naleznete různé výrobky pro váš domov v přírodní, prémiové kvalitě. Dopřejte sobě a svému domovu to nejlepší z přírody.