THE SPONGE COMPANY

Značka The Konjac Sponge získala se svými houbičkami mnoho mezinárodních ocenění, je certifikována jako Vegan a Cruelty Free a jejich kvalita je pravidelně kontrolována.  Své výrobky dodává do celého světa.

Konjaková houbička nabízí účinné a přírodní čištění pleti, zároveň zbavuje pokožku odumřelých buněk. Má vyvážené pH, je přirozeně hypoalergenní a proto je vhodná i pro tu nejchoulostivější pleť. Houbičky jsou ručně vyráběny z kořene Konjak a mají 100% čisté, přírodní složení bez jakýchkoliv barviv a dráždivých látek. Vláknina, bohatá na aminokyseliny a minerály, je smíchána a přirozenou vulkanickou vodou, aby vznikla dokonalá houbička pro péči o pleť. 

Konjak (konnyaku) neboli zmijovec indický je teplomilná rostlina, která se vyskytuje především v asijských tropických pralesích a používá se již více jak 1500 let v Koreji, Japonsku a Číně jako lék, jídlo, dieta a na kosmetické výrobky.

 

 

Cena

395396
1395396

Značky

Položek k zobrazení: 1
Tělová konjak houba s aloe vera, kolekce mandala
Novinka
395 Kč

Konjaková houbička nabízí účinné a přírodní čištění pokožky a zároveň ji zbavuje odumřelých buněk. Tato varianta je vhodná pro suchou, citlivou nebo podrážděnou...

3159
1 položek celkem