Odličovací tampon konjac, THE SPONGE COMPANY

Konjakové čisticí tamponky nabízí účinné a přírodní čištění pleti při kterém zároveň zbavují pokožku odumřelých buněk. Tato varianta je vhodná pro všechny typy pleti, je přirozeně hypoalergenní a bohatá na aminokyseliny a minerály. Podporuje elasticitu, hojení a snižuje tvorbu vrásek. Je vyrobena z kořene Konjak a má 100% čisté, přírodní složení bez jakýchkoliv barviv a dráždivých látek. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
140 Kč
Odličovací tampon konjac, THE SPONGE COMPANY

Konjakové čisticí tamponky nabízí účinné a přírodní čištění pleti při kterém zároveň zbavuje pokožku odumřelých buněk. Lze je použít samostatně, nebo s vaším čisticím pleťovým přípravkem. Tamponky jemně masírují obličej, podporují mikrocirkulaci a regeneraci pleti. Tato varianta je vhodná pro všechny typy pleti. Jsou vyrobeny z kořene Konjak a mají 100% čisté, přírodní složení bez jakýchkoliv barviv a dráždivých látek. Vláknina, bohatá na aminokyseliny a minerály, je smíchána a přirozenou vulkanickou vodou, aby vznikl dokonalý odličovací tamponek pro péči o pleť. Tamponky mají vyvážené pH, jsou přirozeně hypoalergenní a proto jsou vhodné i pro tu nejchoulostivější pleť. Díky svému složení jsou 100% biologicky odbouratelné a plně využitelné.

 

Konjak

Konjak neboli zmijovec indický je teplomilná rostlina, která se vyskytuje především v asijských tropických pralesích. Konjak se používá již dlouho jak v kuchyni (asijské nudle shirataki), tak i jako lék či na kosmetické výrobky. 

Značka The Konjac Sponge získala mnoho mezinárodních ocenění a dodává své konjakové houbičky do celého světa. Houbičky z rostlinných vláken (konjaku) jsou vyráběny ručně na ostrově Jeju, který je velmi čistou oblastí. Náš výjimečný Konjac je certifikován jako Vegan a Cruelty Free a jejich kvalita je pravidelně kontrolována. 

 

POUŽITÍ

1. Před použitím namočte tamponek v teplé vodě. Ten změkne a mezi dlaněmi zmáčkněte pro vytlačení nadbytečné vody. Pozor, odličovací tamponek neždímejte ani nekruťte! Pro čištění pleti jej můžete použít samotně nebo s odličovacím přípravkem. Pokud máte make-up, doporučujeme použít s čistícím / odličovacím přípravkem.

2. Odličovací tamponek použijte k odlíčení a čištění pleti tak, jak jste zvyklé.

3. Tamponek po použití opláchněte a nechte ho uschnout na dobře přístupném místě. Po uschnutí se zmenší než dojde k dalšímu použití a ponoření do teplé vody.

4. Až doslouží, tak jej můžete zlikvidovat. Tím, že je přírodní, tak se dá i zkompostovat.

 

Nikdy nepoužívejte suchý tamponek na pokožku! Vždy je potřeba před použitím nechat zcela nasáknout vodou.

V případě vzniku podráždění přestaňte tamponek používat a poraďte se s lékařem.

Nikdy nenechávejte dítě nebo domácí zvíře s tamponkem bez dozoru.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: