VZOREK AGU pleťový a tělový krém, NATURALLY TRIBAL, 5ml

Náš výživný krém AGU Body Food byl vyvinut ke zlepšení pokožky s maximálním využitím přírodních složek. Je plný kvalitního bambuckého másla z etických zdrojů, které pomáhá vyživovat a chránit pokožku. Obsahuje také skořici, která díky svým antioxidačním vlastnostem pomáhá pokožku zjemňovat a zklidňovat. Tato receptura s jemnou vůní skořice napomáhá k maximální hydrataci pokožky a také s bojem proti jejímu stárnutí a k její regeneraci. Je vhodný pro suchou, citlivou až normální pokožku a pokožku s ekzémy, růžovkou či lupénkou.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
45 Kč
VZOREK AGU pleťový a tělový krém, NATURALLY TRIBAL, 5ml
Náš výživný krém AGU Body Food byl vyvinut ke zlepšení pokožky s maximálním využitím přírodních složek. Je plný kvalitního bambuckého másla z etických zdrojů, které pomáhá vyživovat a chránit pokožku. Obsahuje také skořici, která díky svým antioxidačním vlastnostem pomáhá pokožku zjemňovat a zklidňovat. Tato receptura s exotickou vůní napomáhá k maximální hydrataci pokožky a také s bojem proti jejímu stárnutí a k její regeneraci. Je vhodný pro suchou, citlivou až normální pokožku a pokožku s ekzémy, růžovkou či lupénkou.
 
Při výběru jména jsme se inspirovali igboštinou, což je jazyk, kterým mluví jeden ze tří hlavních kmenů v Nigérii. Slovo „AGU“ znamená „lev“ a znázorňuje sílu a dravost.

 

PRO KOHO JE URČENÝ

Na suchou, citlivou pokožku, ekzém, lupénku či růžovku.

 

POUŽITÍ

Naberte malé množství AGU Body Food a jemně jej rozetřete mezi rukama, aby se bambucké máslo lehce rozpustilo a nanesení na pokožku bylo jemné a hedvábné.

 

INGREDIENCE

Skořice, kokosový olej, pelargónie, kaolinový jíl, muškátový oříšek, bambucké máslo.

 

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Všechny naše složky jsou přírodní, certifikované pro vegany a nebyly testovány na zvířatech. Vyvinuli jsme také recyklovatelné skleněné a kartonové obaly.
Tento výrobek obsahuje suroviny pocházející z ořechů, pokud máte na ořechy alergii, tak ho prosím před použitím vyzkoušejte na malé ploše pokožky. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: