Hedvábná exfoliační rukavice na tělo, WHITE ORCHID

Peelingová rukavice pomůže pokožku zbavit odumřelých kožních buněk, uvolnit ucpané póry a zanechá ji krásně prokrvenou, rozjasněnou a vyhlazenou. Je vyrobena ze 100% surového hedvábí, které je jemně utkáno speciální technikou. Dopřejte si dokonalou domácí lázeňskou proceduru, při které okamžitě uvidíte a ucítíte výsledek. 

CHCI PRACÍ GEL NA HEDVÁBÍ

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
390 Kč
Hedvábná exfoliační rukavice na tělo, WHITE ORCHID

Peelingová rukavice na tělo pomůže pokožku zbavit odumřelých kožních buněk, uvolnit ucpané póry a zanechá ji krásně prokrvenou, rozjasněnou a vyhlazenou. Je vyrobena ze 100% surového hedvábí, které je jemně utkáno speciální technikou. Používá se pouze s vodou. Dopřejte si dokonalou domácí lázeňskou proceduru, při které okamžitě uvidíte a ucítíte výsledek. Ideální i jako příprava před aplikací samoopalovacího krému. 

 

POUŽITÍ:

Nejprve se vykoupejte/osprchujte tak, jak jste zvyklí. Po ukončení koupele (která trvala min. 5-10 min), aby pokožka byla měkká, můžeme ve vaně či sprše začít s peelingem. Navlhčete a lehce vyždímejte rukavici v teplé vodě. (po prvním namočení se mírně zmenší). Poté si ji nasaďte a již umytou, prohřátou a vlhkou pokožku (nikoli úplně mokrou) můžeme začít masírovat pohybem nahoru a dolů. Po chvilce uvidíte žmolky odumřelé kůže. Čím více bude pokožka měkčí, tím větší efekt uvidíte a pocítíte. Peeling je dobré provádět 1-2 týdně. Při této intenzitě rukavice vydrží asi 2-3 měsíce.

 

Materiál: 100% surové hedvábí

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: