Hedvábná exfoliační rukavice na tělo, WHITE ORCHID

Peelingová rukavice pomůže pokožku zbavit odumřelých kožních buněk, uvolnit ucpané póry a zanechá ji krásně prokrvenou, rozjasněnou a vyhlazenou. Je vyrobena ze 100% surového hedvábí, které je jemně utkáno speciální technikou. Dopřejte si dokonalou domácí lázeňskou proceduru, při které okamžitě uvidíte a ucítíte výsledek. 

CHCI PRACÍ GEL NA HEDVÁBÍ

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024
390 Kč
Hedvábná exfoliační rukavice na tělo, WHITE ORCHID

Peelingová rukavice na tělo pomůže pokožku zbavit odumřelých kožních buněk, uvolnit ucpané póry a zanechá ji krásně prokrvenou, rozjasněnou a vyhlazenou. Je vyrobena ze 100% surového hedvábí, které je jemně utkáno speciální technikou. Používá se pouze s vodou. Dopřejte si dokonalou domácí lázeňskou proceduru, při které okamžitě uvidíte a ucítíte výsledek. Ideální i jako příprava před aplikací samoopalovacího krému. 

 

POUŽITÍ:

Nejprve se vykoupejte/osprchujte tak, jak jste zvyklí. Po ukončení koupele (která trvala min. 5-10 min), aby pokožka byla měkká, můžeme ve vaně či sprše začít s peelingem. Navlhčete a lehce vyždímejte rukavici v teplé vodě. (po prvním namočení se mírně zmenší). Poté si ji nasaďte a již umytou, prohřátou a vlhkou pokožku (nikoli úplně mokrou) můžeme začít masírovat pohybem nahoru a dolů. Po chvilce uvidíte žmolky odumřelé kůže. Čím více bude pokožka měkčí, tím větší efekt uvidíte a pocítíte. Peeling je dobré provádět 1-2 týdně. Při této intenzitě rukavice vydrží asi 2-3 měsíce.

 

Materiál: 100% surové hedvábí

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: