Konjak houba s extraktem z bambusu, kolekce Mandala

Konjaková houbička nabízí účinné a přírodní čištění pleti, zároveň zbavuje pokožku odumřelých buněk. Tato varianta je vhodná pro pleť 40+. Houbička je navíc obohacena o extrakty z bambusu, který je přirozeně bohatý na antioxidanty, má omlazující vlastnosti, působí proti stárnutí a podporuje tvorbu kolagenu a pomáhá pleti vypadat hladší, pevnější a plnější

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Můžeme doručit do:
16.8.2024
300 Kč
Konjak houba s extraktem z bambusu, kolekce Mandala

Konjaková houbička nabízí účinné a přírodní čištění pleti, zároveň zbavuje pokožku odumřelých buněk. Tato varianta je vhodná pro pleť 40+. Houbička je navíc obohacena o extrakty z bambusu, který je přirozeně bohatý na antioxidanty, má omlazující vlastnosti, působí proti stárnutí a podporuje tvorbu kolagenu, aby pleti pomohla vypadat hladší, pevnější a plnější. Je vyrobena z kořene Konjak a má 100% čisté, přírodní složení bez jakýchkoliv barviv a dráždivých látek. Vláknina, bohatá na aminokyseliny a minerály, je  přirozeně hypoalergenní. 

 

Výtažky z bambusu

Omlazující vlastnosti výtažků z bambusu působí proti stárnutí. Bambus obsahuje 70% přírodního oxidu křemičitého (organickou sloučeninu), která je pro tělo nezbytná a pomáhá udržovat pokožku zdravou, pružnou a žářivou. Oxid křemičitý je minerál, který je hojně využívaný v kosmetických přípravcích pro zdraví a vitualitu. Bambusový extraxt pomáhá oddálit stárnutí tím, že bojuje proti tvorbě vrásek, neboť podporuje tvorbu kolagenu. Bambusový extract se používá k tomu, aby pleť vypadala hladší, pevnější a plnější a proto se tak často využivá do hydratačních krémů a masek. Bambus má také neuvěřitelné léčivé vlasnosti. Obsahuje silné hojivé složky, které čistí a podporují hojení pokožky.

 

Bambusové výtažky jsou v kosmetických přípravcích využívány pro: 

  • Zpevnění pokožky
  • Léčbu akné
  • Boj s vráskami
  • Přírodní antibakteriální vlastnosti
  • Jeho omlazující vlastnosti - antimikrobiální, proti stárnutí, antioxidační a protizánětlivé
  • Péči o pokožku s akné, tmavými skvrnami, červenými skvrnami či zanícenou kůží

 

Konjak

Konjak neboli zmijovec indický je teplomilná rostlina, která se vyskytuje především v asijských tropických pralesích. Konjak se používá již dlouho jak v kuchyni (asijské nudle shirataki), tak i jako lék či na kosmetické výrobky. 

Značka The Konjac Sponge získala mnoho mezinárodních ocenění a dodává své konjakové houbičky do celého světa. Houbičky z rostlinných vláken (konjaku) jsou vyráběny ručně na ostrově Jeju, který je velmi čistou oblastí. Náš výjimečný Konjac je certifikován jako Vegan a Cruelty Free a jejich kvalita je pravidelně kontrolována. 

 

POUŽITÍ

1. Před použitím opláchněte houbu v teplé vodě. Houba změkne a vy ji mezi dlaněmi zmáčkněte pro vytlačení nadbytečné vody. Pozor, houbu neždímejte ani nekruťte! Pro čištění pleti můžete použít houbičku samotnou nebo i čistícím přípravkem.

2. Houbu použijte k čištění oblasti okolo očí, k jemnému peelingu a masáži pro snížení otoku.

3. Masírujte obličej krouživými pohyby a soustřeďte se přitom na problémové oblasti. 

4. Po použití houbu důkladně opláchněte, jemně z ní mezi dlaněmi vymačkejte přebytečnou vodu (nikdy ji nekruťte ani neždímejte) a pověste na suchém a teplém místě, aby mohla opět vyschnout. Po vyschnutí houba opět ztvrdne.

5. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte ráno a večer k čištění pleti.

6. Čím lépe budete o houbu pečovat, tím déle vám vydrží. Nikdy ji nenechávejte ve sprše nebo v kaluži vody. Houba vydrží 1 až 3 měsíce, podle toho, jak o ni budete pečovat. Zlikvidujte ji, pokud je poškozená nebo opotřebovaná (lze ji i kompostovat). Nikdy nepoužívejte suchou houbu na pokožku! Vždy je potřeba před použitím nechat zcela nasáknout vodou.

V případě vzniku podráždění přestaňte houbu používat a poraďte se s lékařem.

Nikdy nenechávejte dítě nebo domácí zvíře s houbou bez dozoru.

 

VELIKOST HOUBIČKY: cca 8x8 cm

BALENÍ: Houbička je zabalena v ekologickém, certifikovaném obalu, který se skládá z papíru a průhledného okénka vyrobeného z acetátu celulózy, tudíž je zcela biologicky odbouratelný a bez plastů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: