Limitovaná nabídka 4+1 Včelí královna, Edinburgh Skincare

MIMOŘÁDNĚ VÝHODNÁ LIMITOVANÁ NABÍDKA.

V sadě naleznete hluboce hydratační tuhé krémy Včelí královna, které jsou ideální pro suchou, hrubou či popraskanou pokožku - ruce, chodidla, lokty apod. Tuhé krémy na ruce jsou 100% přírodní, unikátní a pečující krémy s okamžitým účinkem. Tuhý krém na ruce příjemně "taje" v dlani a uvolňuje ty nejkvalitnější ingredience pro výživu a ochranu jako jsou včelí vosk, kakaové máslo a kokosový olej a také nádherně provoní vůní citrusů a citrónové trávy. Tuhé krémy jsou skvělým a potřebným dárkem pro každého se suchou pokožkou. Celkem ušetříte 295 Kč/11,40 EUR (přesná cena se mění dle aktuálního EUR kurzu). Tato sada je cenově zvýhodněná a proto se na ni nevztahují žádné další slevy.

Skladem
1 180 Kč
Kategorie: TUHÝ KRÉM NA RUCE
Limitovaná nabídka 4+1 Včelí královna, Edinburgh Skincare
Akce Novinka

Tuhý krém na ruce Včelí královna - je hluboce hydratační, obohacený o mimořádné koncentrace kakaového másla, čímž pomáhá intenzivně vyživovat pokožku a posilovat její hydrolipidovou bariéru a tím chránit ruce před suchostí. Obsahuje přírodní výtažky esenciálních olejů ze sladkého pomeranče, limetky a citrónové trávy.

Jedinečný tuhý 100% přírodní krém v opakovaně použitelné dóze pomůže zregenerovat vaši suchou pokožku na rukou, nohou či těle. Po nanesení se tento „tající“ krém rychle vstřebá a pomáhá zachovat pocit jemné, hladké a vláčné pokožky bez mastného pocitu. Vyniká svou jedinečnou, velmi rychlou aplikací a okamžitým účinkem. Umí zacelit praskliny, vyživit do hloubky či zjemnit hrubou pokožku.

 

POUŽITÍ

Vyjměte tuhý krém na ruce z obalu a jemně třete po povrchu dlaní a hřbetech rukou a zaměřte se na suchá místa. Při vtírání krému do pokožky zkuste trochu přitlačit, abyste zahřáli tkáně pod povrchem kůže a zvýšili prokrvení. Vychutnejte si jemnou a smyslnou vůni na své kůži. Pokud budete mít čas, tak si zkuste ruce trochu namasírovat, je to rychlý způsob relaxace a zlepšení pohyblivosti prstů a zápěstí, který zlepší prokrvení a sníží bolest svalů v rukou. Po nanesení se tento „tající“ krém rychle vstřebá a pomáhá zachovat pocit jemné, hladké a vláčné pokožky bez mastného pocitu.

 

INGREDIENCE TUHÝ KRÉM NA RUCE VČELÍ KRÁLOVNA

  • Včelí vosk pro ochrannou bariéru proti škodlivým vlivům prostředí. Pomáhá snižovat suchost tím, že uzamkne vlhkost uvnitř.
  • Kakaové máslo obsahuje esenciální mastné kyseliny, které pomáhají hydratovat pleť do hloubky a vyživovat pleťové buňky a zároveň nabízí také ochranu před nepříznivými vlivy okolí, poškozením UV zářením a volnými radikály.
  • Kokosový olej se vstřebává hluboko do pórů pokožky, kde pomáhá hydratovat. Má blahodárné antibakteriální účinky, které pomáhají zlepšit zdravé projasnění přirozeně krásné pokožky.
  • Esenciální olej ze sladkého pomeranče má protizánětlivé a antiseptické vlastnosti.
  • Olej z citrónové trávy který pomáhá zklidnit suchost a zmírnit známky předčasného stárnutí.
  • Esenciální olej z limetky obsahuje vysoké hladiny limonenu, což je přírodní antioxidant, který pomáhá odstraňovat volné radikály, které poškozují kožní buňky a pomáhá tak omezovat známky stárnutí, jako pigmentové skvrny ze slunce a vrásky. Dále pomáhá zpevňovat povrch pokožky.

Složky esenciálních olejů:

* Citronellol, Geraniol, Limonen, Linalool 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: