Perlová sada - černé perly a růžové zlato, ISHWARA

Elegantní a nadčasovou sadu náhrdelníku a náramku vyrobili italští zlatníci z přírodních černých perel s různou velikostí (průměr mezi 5 a 8 mm), které visí na řetízku s drobnými kuličkami. Je ručně vyrobena ze stříbra a pozlacena růžovým zlatem vysoké tloušťky a odolnosti.  Okouzlete klasikou, která nikdy nezestárne. Šperky jsou zabaleny v dárkovém pouzdře s mašlí, takže je už stačí jen předat. LIMITOVANÁ NABÍDKA, cenově zvýhodněná sada, ušetříte 780 Kč.

Dostupnost K objednání
Můžeme doručit do:
25.7.2024
3 100 Kč
Perlová sada - černé perly a růžové zlato, ISHWARA
Sada perlového náhrdelníku a náramku - černá perla, růžové zlato, ISHWARA
CENOVĚ ZVÝHODNĚNÁ SADA

Elegantní a nadčasovou sadu náhrdelníku a náramku vyrobili italští zlatníci z přírodních černých perel s různou velikostí (průměr mezi 5 a 8 mm), které visí na řetízku s drobnými kuličkami. Je ručně vyrobena ze stříbra a pozlacena růžovým zlatem vysoké tloušťky a odolnosti. Délka náhrdelníku je 41 cm, po prodloužení 43 cm a náramku 17 cm, po prodloužení 19 cm. 

 

ISHWARA Jewellery jsou nádherně ženské, ručně vyráběné šperky z Itálie. Místní umělečtí zlatníci pracují s drahými přírodními kameny, které uvolňují jejich světlo a energii a pomohou vám znovu objevit harmonii a rovnováhu.  Unikátnost a filozofie této značky spočívá v tom, že díky mnoha možnostem provedení šperků - stříbrná či pozlacená varianta a výběru z mnoha drahých kamenů je každý šperk originál, dělaný přímo na míru.

 

Kameny/perly se mohou od fotografie mírně lišit, protože každý přírodní kámen/perla je originál.

Materiál náhrdelníku i náramku: stříbro 925/1000, pozlacené růžovým zlatem

Balení: 2x pouzdro s mašličkou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: