PLEŤ V PUBERTĚ

Záleží nám na tom, abyste si vyzkoušel/a vy nebo vaše rodina vhodné přípravky a tudíž dosáhl/a těch nejlepších výsledků.

Proto je zde připraven výběr základních přípravků vhodných pro pravidelné přírodní ošetření pleti v pubertě. Nejde nám o to, abychom vám prodali nějaký přípravek. Chceme, aby zakoupený přípravek pokrýval potřeby pleti, pokožky, vlasů či těla. Jen tak budete spokojeni jak vy, vaše rodina, tak i jejich pokožka. A tím pádem budeme spokojeni i my. Pokud budete potřebovat individuální konzultaci, rádi vám pomůžeme. Zavolejte nám nebo napište.

Článek je rozdělen na několik částí a kliknutím na část, která vás zajímá, se rozbalí. Nejprve následuje krátký popis tohoto typu pleti a obecné tipy k péči. Dále pokračují již samotná doporučení rozdělená do kategorií. U všech zmíněných přípravků v textu se můžete prokliknout do detailu produktu. Pod článkem pak najdete všechny vyobrazené přípravky vhodné pro váš typ pleti. 

Úvod

 

1/ PÉČE O PLEŤ

 

Často mezi 10-12 rokem se může začít dokonalá pokožka puberťáka měnit v důsledku hormonálního náporu, který se odehrává v těle. Zpravidla je vyšší aktivita mazových žláz spojena s komedony (černými tečkami), lesklou pletí v tzv. T-zóně (čelo, nos, brada) nebo případně V-zóně (ramena, hrudník, záda), kde je velká koncentrace mazových žláz. Spoustu procesů v těle je potřeba prostě přečkat, ale tou nejlepší cestou je vybrat vhodnou přírodní kosmetiku, která bude nápomocná v procesu dospívání a zároveň bude šetrná a tělo nijak nezatíží. Pokud by však docházelo k tomu, že z komedonů se stane výsev, který bude hnisat, tak je nejvyšší čas vyhledat dermatologické odborné ošetření, aby nedošlo k vývinu ložisek akné.

 

1/ PÉČE O PLEŤ

Základem jednoduché, přírodní péče o pleť v pubertě je mýdlo, které můžete použít jak na pleť, tak i na tělo. Jedná se o jedinečné výživné Mýdlo Green Lady, EDINBURGH SKINCARE které je velmi kvalitní, vyrobené ručně a za studena. Je velmi šetrné, odstraní nejen nečistoty z pokožky, ale zároveň poskytuje i výživu a zklidnění pokožky.

Dalším praktickým pomocníkem, kterého můžete mít kdykoliv u sebe je Tea Tree Roll-On, THE LAB ROOMRostlinný koncentrát z čajovníku a levandule díky svému antiseptickému a dezinfekčnímu účinku pomáhá odstraňovat nečistoty, ošetřit případné pupínky a je účinný boji proti akné. Dá svým vlastnostem se využít i na další příležitosti jako např. pro předcházení podráždění způsobenému epilací voskem a holením, pro ošetření povrchových poranění nebo pokousání hmyzem, takže se z něj stává ideální pomocník pro celou rodinu, který se vejde kapsy, kabelky či batohu.

Cena

240690
1240690

Značky

Položek k zobrazení: 2
Mýdlo Green Lady, EDINBURGH SKINCARE
240 Kč

Toto za studena vyrobené, mýdlo s ekologickým plátěným sáčkem vám pomůže zklidnit i velmi popraskanou a opotřebovanou pokožku. Green Lady doporučujeme i jako ideální mýdlo...

187
THE LAB ROOM Tea Tree roll-on
690 Kč

Rostlinný koncentrát z čajovníku a levandule díky svému antiseptickému a dezinfekčnímu účinku pomáhá odstraňovat nečistoty, ošetřit případné pupínky a je účinný boji proti akné....

271
2 položek celkem