PŘÍRODNÍ MATERIÁLY

U nás ve WHITE ORCHID věříme, že to nejlepší vzniká z přírody. Samozřejmostí jsou kvalitní materiály, nejčistší ingredience, netestování na zvířatech či odpovědnost k přírodě, která se projevuje jak ve složení, použitých materiálech, tak i veškerých obalech. 

 

1) KVALITNÍ MATERIÁLY / PRÉMIOVÉ TKANINY 

Naše kolekce vyrábíme pouze z látek v prémiové kvalitě. Ať už se bavíme o 100% morušovém hedvábí, kašmíru či bavlně. Vždy volíme nejkvalitnější materiály, aby dlouho vydržely krásné a fungovaly. A je jedno, pokud se bavíme o hedvábném šátku či pytlíčku na gumičky.  Nechceme planetu zahlcovat šunty, které se záhy rozpadnou a musí se likvidovat. Jako doplněk nabízíme doplňkové přírodní kolekce z kvalitních přírodních materiálů jako je např. dřevo, kámen, přírodní krystaly apod.

 

2) OSVĚDČENÉ ZNAČKY A KVALITA PŘÍRODNÍ KOSMETIKY EXKLUZIVNĚ U NÁS

Důkladně vybíráme a testujeme značky přírodní kosmetiky a nabízíme jen ty přípravky, které opravdu fungují. Bereme v potaz různá fakta jako např. přírodní ingredience, kvalita a viditelné výsledky, praktické a ekologické balení, netestování na zvířatech či ohleduplnost při výrobě. Exkluzivně zastupujeme 2 značky přírodní kosmetiky. Španělskou značku THE LAB ROOM a skotskou značku THE EDINBURGH NATURAL SKINCARE COMPANY v České republice a na Slovensku. Úspěšné značky, které se mohou pochlubit například tím, že je používá i španělská královská rodina, nebo že mají unikátní a inovativní produkty na trhu. Naše kosmetika nemá miliony na marketing, ale jejími ambasadory jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám vracejí. A to je pro nás víc než jakákoliv zaplacená reklama. Kvalita, účinnost přírodních produktů a spokojenost zákazníků je pro nás nejdůležitější. Staňte se i vy jedním z nich a přesvědčte se o mimořádné účinnosti naší kosmetiky.

 

3) NETESTUJEME NA ZVÍŘATECH 

Naše kosmetické značky rozhodně netestují na zvířatech. Jak říká s nadsázkou sám majitel společnosti The Edinburgh Natural Skincare Company: "přípravky jsou tak kvalitní, že je testujeme na našich nejbližších". 

 

4) BALÍME S LÁSKOU A MYSLÍME PŘI TOM NA PLANETU

Vaše balíčky balíme precizně a s láskou do krásných, přírodních materiálů, abychom ochránili poklady, které jste si objednali a mysleli i na naši planetu. Máme nachystané i dárkové balení do krásných taštiček z kraftového papíru s červenou mašlí, které potěší po celý rok. Často se u nás setkáte s tím, že obaly přípravků jsou kvalitní, skleněné a dají se opakovaně využít v domácnosti. Ochrana naší planety je sice velké téma, ale pokud každý z nás udělá malý krůček, tak na výsledku to musí být znát.