PROBLÉMY S AKNÉ

Záleží nám na tom, abyste si vyzkoušel/a vhodné přípravky pro váš typ pleti a tudíž dosáhl/a těch nejlepších výsledků.

Proto je zde připraven výběr přípravků pro problémy s akné. Nejde nám o to, abychom vám prodali nějaký přípravek. Chceme, aby zakoupený přípravek pokrýval potřeby vaší pleti a pokožky. Jen tak budete spokojeni jak vy, tak i vaše pokožka. A tím pádem budeme spokojeni i my. Pokud budete potřebovat individuální konzultaci, rádi vám pomůžeme. Zavolejte nám nebo napište.

Článek je rozdělen na několik částí a kliknutím na část, která vás zajímá, se rozbalí. Nejprve následuje krátký popis tohoto typu pleti a obecné tipy k péči. Dále pokračují již samotná doporučení rozdělená do kategorií. U všech zmíněných přípravků v textu se můžete prokliknout do detailu produktu. Pod článkem pak najdete všechny vyobrazené přípravky vhodné pro váš typ pleti. 

Úvod

 

1/ PÉČE O PLEŤ

2/ PÉČE O TĚLO

Každý typ pleti může bojovat s občasným pupínkem. Nadměrnou produkci mazu může způsobit stres, špatná životospráva, hormonální změny nebo i genetika. Všechny tyto faktory se různě objevují a mizí během našeho života.

Dlouhodobé problémy s akné má mastná pleť, neboť má zvýšenou tvorbu kožního mazu. Tato nadprodukce mazu je nazývána seborea. Mastná pleť je zhrubělá, připomíná kůru pomeranče. Jsou pro ni charakteristické zvětšené, jasně viditelné póry, lesklý povrch, pleť je často zarudlá a zanícená. Objevují se na ní komedony (černé tečky a bílé pupínky) či různé formy akné. U závažnějších forem akné se objevují papuly (malé pupínky bez viditelných bílých nebo černých špiček) a pustuly (vřídky střední velikosti s nápadnými bílými nebo žlutými tečkami uprostřed). Abychom zmínili i výhody, pleť je odolnější vůči vnějším vlivům, vrásky se objevují mnohem později.

Na závažnější formy akné rozhodně doporučujeme péči specialisty/dermatologa, neboť je zapotřebí velmi specifické péče. Obecně pokud bojujete s pupínky, vybírejte antibakteriální, čistící a pečující kosmetiku a věnujte zvýšenou pozornost čištění pleti. 

 

1/ PÉČE O PLEŤ

Základem péče u problémů s akné je čištění (vhodný typ si vyberte dle typu vaší pleti).

U mladých lidí, kde se objeví pupínky je vhodné použít EDINBURGH SKINCARE Mýdlo Green Lady, které je velmi kvalitní, vyrobené za studena. Je tedy velmi šetrné, určené k mytí jak obličeje, tak i těla a poskytuje vhodnou výživu a zklidnění pokožky.

Pleť, která nadměrně produkuje maz je potřeba i speciálně čistit. K tomu doporučujeme použít i jemný peeling od společnosti THE LAB ROOM Pleťová peelingová maska. Maska je určená k čištění a regeneraci pleti s trojitým účinkem. Pleť hydratuje, exfoliuje a výživí. 

Jako pravidelnou masku vám můžeme doporučit THE LAB ROOM Levandulová detoxikační maska, která je zaměřená na boj s akné. Je to unisexová čistící, antiseptická maska, která pomáhá regulovat přebytečnou tvorbu mazu, zmenšit póry a absorbovat nečistoty. Je vhodná pro komedózní a namáhanou mastnou pleť, pomoci měsíčku lékařského pomáhá mírnit zánět a pleť celkově zklidnit. Lze použít na potřebná místa na těle.

Potřebujete mít pomocníka v boji kdykoliv u sebe? Na to je ideální pro všechny věkové skupiny přípravek malý svou velikostí, ale velký svými činy. THE LAB ROOM Tea Tree Roll-On je přesně co hledáte. Rostlinný koncentrát z čajovníku a levandule s antiseptickým účinkem pomáhá odstraňovat nečistoty a bude se vám hodit v případě povrchových poranění nebo pokousání hmyzem. 

 

U věku 25+ bych určitě doporučila vyzkoušet THE LAB ROOM Sérum pro citlivou pleť. Toto regenerační anti-aging sérum pro citlivou pleť totiž pomáhá pleť zklidnit. Sérum je ideální na ošetření problémů pleti jakými jsou akné, dermatitida, prasklinky, suchá a citlivá pokožka a drobné ranky. 

2/ PÉČE O TĚLO

Pokud se akné objevuje i na těle, doporučujeme používat k mytí EDINBURGH SKINCARE Mýdlo Green Lady.

Na místě s větším výskytem pohromadě doporučujeme aplikovat THE LAB ROOM Levandulová detoxikační maska na postižená místa s větším výskytem akné.

Cena

2401490
12401490

Značky

Položek k zobrazení: 6
THE LAB ROOM Květinové tonikum, mlha
Akce
560 Kč

Osvěžující květinové tonikum - mlha s růžemi, ylang ylang a aloe vera pomáhá pleť šetrně čistit, rozjasnit a vyživit. Tonikum můžete použít i jako osvěžení pleti přes den...

193
THE LAB ROOM Levandulová detoxikační maska
1 090 Kč

Unisexová čistící, antiseptická maska, která pomáhá s bojem proti akné.  Pomáhá regulovat přebytečnou tvorbu mazu, zmenšit póry a absorbovat nečistoty. Je vhodná pro...

226
Mýdlo Green Lady, EDINBURGH SKINCARE
240 Kč

Toto za studena vyrobené mýdlo vám pomůže zklidnit i velmi popraskanou a opotřebovanou pokožku. Green Lady doporučujeme i jako ideální mýdlo na jemné mytí obličeje....

187
THE LAB ROOM Pleťová peelingová maska
1 090 Kč

Maska určená k čištění a regeneraci pleti s trojitým účinkem. Hydratace, exfoliace a výživa. Jemná peelingová maska na obličej, která pomáhá  pleť krásně ošetřit a...

214
THE LAB ROOM Sérum pro citlivou pleť
1 490 Kč

Regenerační, olejové anti-aging sérum vyvinuté speciálně pro potřeby citlivé pleti. Je ideální na citlivou pleť, ale také na pleť, která je citlivá díky akné, dermatitidě,...

274
THE LAB ROOM Tea Tree roll-on
690 Kč

Rostlinný koncentrát z čajovníku a levandule se svým antiseptickým a dezinfekčním účinkem stává vašim nejlepším pomocníkem na cesty a výlety. Ideální jako účinný, přírodní...

271
6 položek celkem