Prsten s drahými kameny, ISHWARA

Elegantní, romantický, ale praktický prsten, který můžete nosit celý rok - i když máte nateklé prsty nebo jste těhotná. Je celý stříbrný, pozlacený s vysokou tloušťkou a odolností. Vy si můžete vybírat mezi žlutým a růžovým zlatem a z drahých kamenů mezi černým onyxem, modrým apatitem, růžovým opálem, ametystem, zeleným achátem nebo chalcedonem. Unikátní prsten, který se vám hodí ke každému oblečení i ke každé životní fázi.

Výběr drahého kamene
Povrchová úprava stříbra
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání Zvolte variantu
1 400 Kč
Kategorie: ŠPERKY

Elegantní, romantický, ale i praktický prsten, který můžete nosit celý rok - i když máte nateklé prsty nebo jste těhotná. Je celý stříbrný, pozlacený, s vysokou tloušťkou a odolností. Vy si můžete vybírat mezi žlutým a růžovým zlatem a z drahých kamenů mezi černým onyxem, modrým apatitem, růžovým opálem, ametystem, zeleným achátem nebo chalcedonem. Unikátní prsten, který se vám hodí ke každému oblečení i ke každé životní fázi.

ISHWARA Jewellery jsou nádherně ženské, ručně vyráběné šperky z Itálie. Místní umělečtí zlatníci pracují s drahými přírodními kameny, které uvolňují jejich světlo a energii a pomohou vám znovu objevit harmonii a rovnováhu.  Unikátnost a filozofie této značky spočívá v tom, že díky mnoha možnostem provedení šperků - stříbrná či pozlacená varianta a výběru z mnoha drahých kamenů je každý šperk originál, dělaný přímo na míru.

Kameny se mohou od fotografie mírně lišit, protože každý přírodní kámen je originál.

Materiál: stříbro 925, pozlacené žlutým nebo růžovým zlatem, nebo úprava rhodiováním.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: