Sada 3 Yoni vajíček, WHITE ORCHID

Yoni intimní vajíčka z růženínu vám pomohou se zpevněním středu těla a pánevního dna, které je pro ženu velmi důležité. Při pravidelném  tréninku vám mohou pomoci s bolestivou a nepravidelnou menstruací, při problémech s inkontinencí, zlepšují milostný život, schopnost otěhotnět a v neposlední řadě urychlují zpevnění pánevního dna po porodu. Vajíčka jsou zabalena v praktickém plátěném pytlíčku se stuhou ve kterém je můžete uchovávat nebo zabalit na cesty.

Dostupnost Skladem
950 Kč –20 % 760 Kč
Sada 3 Yoni vajíček, WHITE ORCHID
Sada 3 Yoni vajíček z růženínu, WHITE ORCHID
950 Kč –20 %

Označení Yoni se používá pro posvátné ženské lůno. Pevnost středu těla ženy se v průběhu života mění a zejména pak po porodu. Proto je velmi důležité zpevnit pánevní dno. Yoni intimní vajíčka z růženínu vám mohou pomoci při pravidelném tréninku s bolestivou a nepravidelnou menstruací, schopností otěhotnět a v neposlední řadě urychlují zpevnění pánevního dna po porodu.

O čem často ženy nemluví jsou problémy s inkontinencí. Zpevněním pánevního dna se nejen zlepší, ale zároveň i milostný život a s ním související libido. Není náhodou, že pro Yoni vajíčka je použit kámen růženín, který je kamenem lásky a sebelásky.

Kameny jsou opracovány ručně, hmotnost i rozměry jsou tedy pouze orientační a mohou se mírně lišit dle jednotlivých kamenů.

 

POUŽITÍ

1. Pokud chcete využít energii růženínu, prostudujte si poznámku dole Jak správně pracovat s produkty z kamene.

2. Než začnete vajíčko používat je důležité vajíčko očistit teplou vodou a mýdlem či gelem na intimní hygienu. Pokud zvažujete vajíčka dát do hrnce s horkou vodou, pozor, aby vajíčko neposkakovalo, neboť by mohlo prasknout.

3. Vajíčko je potřeba očistit před a po každém použití.

4. Zkontrolujte si vždy vajíčko, že šňůrka je pevně utažená a že vajíčko nemá praskliny. Pokud by mělo praskliny, tak jej nepoužívejte.

 

a nyní k samotnému používání

5. Začněte s tím nejmenším vajíčkem. Během nošení můžete vykonávat běžné denní činnosti nebo i cvičit. Pokud vajíčko hezky drží, můžete přidat na obtížnosti - například chůzí po schodech nebo dřepy. Pravidelným tréninkem se postupně budete posouvat k většímu vajíčku.  Doporučujeme vajíčko používat od 5 min, maximálně 20 min. Delší doba se rozhodně NEDOPORUČUJE. Zpočátku začínejte s dolní časovou hranicí, kterou můžete postupně zvyšovat až do hranice 20 minut. 

Yoni vajíčka nedoporučujeme používat během menstruace, při těhotenství nebo při infekci intimních partií.

Skladujte je v pokojové teplotě na čistém a suchém místě mimo dosah zvědavých ručiček dětí.

 

VÁHA: 16 gramů, 34 gramů, 56 gramů

ROZMĚRY: 30 x 20 mm, 40 x 25 mm, 45 x 30 mm

BARVA: světle růžová

MATERIÁL:  Yoni vajíčka jsou ručně vyrobena z růženínu a certifikována Českou gemologickou laboratoří. Přesné odstíny a žíhání kamene se mohou lišit, neboť každý produkt je originál.

BALENÍ: Balení obsahuje 3 vajíčka se šňůrkou, která jsou zabalena do plátěného pytlíčku ze 100% bavlny, který obsahuje stuhu na stažení. Je ideální na uchovávání či zabalení na cesty.

Růženín je kamenem lásky a sebelásky. Neutralizuje vliv nezdravého prostředí na náš organismus, dodává životní energii a uklidňuje při smutku, traumatech a krizích. V průběhu těhotenství můžete Yoni vajíčka využít tak, že je budete přikládat na bříško.

 

Jak správně pracovat s produkty z kamenů?

Kámen je dobré před prvním použitím "očistit" energeticky. Nejjednodušší forma je očištění vodou a následně vystavení sluneční či měsíční energii. Ideální je nechat kámen či produkt z kamene na chvíli ve vodě v přírodě (potůček apod.), nebo alespoň několik minut omývat pod tekoucí vodou doma. Poté umístit kámen na tácek (misku apod.) a nechat načerpat buď sluneční nebo měsíční energii. 

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LV Avatar autora | 27.3.2023
Jsem spokojená, vše odpovídá podle popisu, obrázku.
5
ZJ Avatar autora | 3.3.2023
Ano jsem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

masážní váleček WHITE ORCHID
350 Kč

Rozmýšlíte, zda si pořídit masážní váleček na obličej? Pak je ta pravá chvíle. Jemnou masáží docílíte stimulace průtoku krve ve vaší tváři, zmírnění otoků a tmavých kruhů pod...

2388
difuzér / lampička Malco
Akce
1 790 Kč

AKCE! S každým zakoupeným difuzérem Malco si můžete vybrat 1 ks vonné směsi aromaterapie zdarma dle vlastní volby. Směs poznamenejte do poznámky objednávky a my Vám ji...

3285
Bavlněná pletená dětská deka s jednorožcem 78x105, WHITE ORCHID
Výprodej
665 Kč
950 Kč (–30 %)

Roztomilá, měkká deka s jednorožcem, která svým složením respektuje citlivou pokožku miminek a dětí. Pletená deka je vyrobena z prvotřídní 100% bavlny a oceněna certifikací...

3297
Designový dřevěný mechanický mlýnek na sůl a koření, WHITE ORCHID
Novinka
690 Kč

Univerzální dřevěný mechanický mlýnek nabízí kombinaci toho nejlepšího. Krásný design akáciového dřeva, ergonomické tvarování a nerez komponenty, které umožní snadné ovládání....

5268
tělový hřeben
590 Kč

Multifunkční a velice efektivní masážní hřeben s gua sha je určen pro masáž těla, hlavy i případně obličeje. Je ručně vyroben z jadeitového serpentinu, který je známý pro své...

2385