Sada 3 Yoni vajíček, WHITE ORCHID

Yoni intimní vajíčka z růženínu vám pomohou se zpevněním středu těla a pánevního dna, které je pro ženu velmi důležité. Při pravidelném  tréninku vám mohou pomoci s bolestivou a nepravidelnou menstruací, při problémech s inkontinencí, zlepšují milostný život, schopnost otěhotnět a v neposlední řadě urychlují zpevnění pánevního dna po porodu. Vajíčka jsou zabalena v praktickém plátěném pytlíčku se stuhou ve kterém je můžete uchovávat nebo zabalit na cesty.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024
760 Kč
Sada 3 Yoni vajíček, WHITE ORCHID
Sada 3 Yoni vajíček z růženínu, WHITE ORCHID
Trvale snížená cena

Označení Yoni se používá pro posvátné ženské lůno. Pevnost středu těla ženy se v průběhu života mění a zejména pak po porodu. Proto je velmi důležité zpevnit pánevní dno. Yoni intimní vajíčka z růženínu vám mohou pomoci při pravidelném tréninku s bolestivou a nepravidelnou menstruací, schopností otěhotnět a v neposlední řadě urychlují zpevnění pánevního dna po porodu.

O čem často ženy nemluví jsou problémy s inkontinencí. Zpevněním pánevního dna se nejen zlepší, ale zároveň i milostný život a s ním související libido. Není náhodou, že pro Yoni vajíčka je použit kámen růženín, který je kamenem lásky a sebelásky.

Kameny jsou opracovány ručně, hmotnost i rozměry jsou tedy pouze orientační a mohou se mírně lišit dle jednotlivých kamenů.

 

POUŽITÍ

1. Pokud chcete využít energii růženínu, prostudujte si poznámku dole Jak správně pracovat s produkty z kamene.

2. Než začnete vajíčko používat je důležité vajíčko očistit teplou vodou a mýdlem či gelem na intimní hygienu. Pokud zvažujete vajíčka dát do hrnce s horkou vodou, pozor, aby vajíčko neposkakovalo, neboť by mohlo prasknout.

3. Vajíčko je potřeba očistit před a po každém použití.

4. Zkontrolujte si vždy vajíčko, že šňůrka je pevně utažená a že vajíčko nemá praskliny. Pokud by mělo praskliny, tak jej nepoužívejte.

 

a nyní k samotnému používání

5. Začněte s tím nejmenším vajíčkem. Během nošení můžete vykonávat běžné denní činnosti nebo i cvičit. Pokud vajíčko hezky drží, můžete přidat na obtížnosti - například chůzí po schodech nebo dřepy. Pravidelným tréninkem se postupně budete posouvat k většímu vajíčku.  Doporučujeme vajíčko používat od 5 min, maximálně 20 min. Delší doba se rozhodně NEDOPORUČUJE. Zpočátku začínejte s dolní časovou hranicí, kterou můžete postupně zvyšovat až do hranice 20 minut. 

Yoni vajíčka nedoporučujeme používat během menstruace, při těhotenství nebo při infekci intimních partií.

Skladujte je v pokojové teplotě na čistém a suchém místě mimo dosah zvědavých ručiček dětí.

 

VÁHA: 16 gramů, 34 gramů, 56 gramů

ROZMĚRY: 30 x 20 mm, 40 x 25 mm, 45 x 30 mm

BARVA: světle růžová (různá, dle růženínu ze kterého jsou vyrobeny)

MATERIÁL:  Yoni vajíčka jsou ručně vyrobena z růženínu a certifikována Českou gemologickou laboratoří. Přesné odstíny a žíhání kamene se mohou lišit, neboť každý produkt je originál.

BALENÍ: Balení obsahuje 3 vajíčka se šňůrkou, která jsou zabalena do plátěného pytlíčku ze 100% bavlny, který obsahuje stuhu na stažení. Je ideální na uchovávání či zabalení na cesty.

Růženín je kamenem lásky a sebelásky. Neutralizuje vliv nezdravého prostředí na náš organismus, dodává životní energii a uklidňuje při smutku, traumatech a krizích. V průběhu těhotenství můžete Yoni vajíčka využít tak, že je budete přikládat na bříško.

 

Jak správně pracovat s produkty z kamenů?

Kámen je dobré před prvním použitím "očistit" energeticky. Nejjednodušší forma je očištění vodou a následně vystavení sluneční či měsíční energii. Ideální je nechat kámen či produkt z kamene na chvíli ve vodě v přírodě (potůček apod.), nebo alespoň několik minut omývat pod tekoucí vodou doma. Poté umístit kámen na tácek (misku apod.) a nechat načerpat buď sluneční nebo měsíční energii. 

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LV Avatar autora | 27.3.2023
Jsem spokojená, vše odpovídá podle popisu, obrázku.
A Avatar autora Administrátor (Administrátor) 17.6.2023
Děkujeme Leono, jsme rádi, že jste spokojená. Zdravíme z WHITE ORCHID
5
ZJ Avatar autora | 3.3.2023
Ano jsem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Bavlněná pletená deka šedá s bambulkami 135x160, WHITE ORCHID
Výprodej CENA PO ZLEVNĚNÍ
875 Kč

Roztomilá a měkká, tak by se dala popsat naše světle šedá deka/přehoz s barevnými bambulkami pro každou slečnu, kterou nosíme v sobě. Pletená deka je vyrobena z prvotřídní 100%...

3294