Sada dlouhého náhrdelníku a náramku s lapisem, růžové zlato, ISHWARA

Sada dlouhého náhrdelníku a náramku vás překvapí svou jemností a propracovaností, neboť v reálu je krásnější než za obrázku. Je ručně vyrobena a pochází z dílny italských uměleckých zlatníků. V náhrdelníku jsou obdélníkové články proloženy modrými lapisy a dále zdobeny krátkými řetízky a třemi většími kapkami lapisu. Náramek je tvořen dvěma řetízky. Hlavní řetízek je plný drobných lapisů, ze kterých visí 7 dalších spolu s krátkými řetízky. Druhý řetízek na náramku je ozdobný s obdélníkovými články. Oba šperky jsou vyrobeny ze stříbra, které je pozlacené růžovým zlatem s vysokou tloušťkou a odolností. Šperky jsou zabaleny v dárkovém pouzdře s mašlí, takže je už stačí jen předat. LIMITOVANÁ NABÍDKA, cenově zvýhodněná sada, ušetříte 1100 Kč.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
4 100 Kč
Sada dlouhého náhrdelníku a náramku s lapisem, růžové zlato, ISHWARA
nahrdelnik s lapisem
CENOVĚ ZVÝHODNĚNÁ SADA

Sada dlouhého náhrdelníku a náramku vás překvapí svou jemností a propracovaností, neboť v reálu je krásnější než za obrázku. Je ručně vyrobena a pochází z dílny italských uměleckých zlatníků. V náhrdelníku jsou obdélníkové články proloženy modrými lapisy a dále zdobeny krátkými řetízky a třemi většími kapkami lapisu. Měří 80 cm a nastavitelný až do 82 cm. Náramek je tvořen dvěma řetízky. Hlavní řetízek je plný drobných lapisů, ze kterých visí 7 dalších spolu s krátkými řetízky. Druhý řetízek na náramku je ozdobný s obdélníkovými články. Náramek měří 17,5 cm a po prodloužení 19,5 cm. Oba šperky jsou vyrobeny ze stříbra, které je pozlacené růžovým zlatem s vysokou tloušťkou a odolností. 

 

ISHWARA Jewellery jsou nádherně ženské, ručně vyráběné šperky z Itálie. Místní umělečtí zlatníci pracují s drahými přírodními kameny, které uvolňují jejich světlo a energii a pomohou vám znovu objevit harmonii a rovnováhu.  Unikátnost a filozofie této značky spočívá v tom, že díky mnoha možnostem provedení šperků - stříbrná či pozlacená varianta a výběru z mnoha drahých kamenů je každý šperk originál, dělaný přímo na míru.

 

Kameny se mohou od fotografie mírně lišit, protože každý přírodní kámen je originál.

Materiál: stříbro 925/1000, pozlacené růžovým zlatem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: