Sada s růžovými opály, dlouhý náhrdelník a náušnice, růžové zlato, ISHWARA

Jemná sada dlouhého náhrdelníku a náušnic podpoří ženskost v každém ohledu. Italští šperkaři propojili krásu, nevinnost a romantiku přírodních perel, růžových opálů a kouřového křemene a vzniklo toto mistrovské dílo. Náhrdelník krásně doplňují jednoduché a elegantní náušnice s kabošonem z růžového opálu. Oba šperky jsou ručně vytvořeny ze stříbra, které je pozlacené růžovým zlatem s vysokou tloušťkou a odolností. Šperky jsou zabaleny v dárkovém pouzdře s mašlí, takže je už stačí jen předat. LIMITOVANÁ NABÍDKA, KDY NÁUŠNICE v hodnotě 2000 Kč ZÍSKÁVÁTE ZDARMA.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
5 900 Kč
Sada s růžovými opály, dlouhý náhrdelník a náušnice, růžové zlato, ISHWARA
RUZOVY OPAL FINAL
DÁREK CENOVĚ ZVÝHODNĚNÁ SADA

Jemná sada dlouhého náhrdelníku a náušnic podpoří ženskost v každém ohledu. Italští šperkaři propojili krásu, nevinnost a romantiku přírodních perel, růžových opálů a kouřového křemene a vzniklo toto mistrovské dílo. Náhrdelník krásně doplňují jednoduché a elegantní náušnice s kabošonem z růžového opálu. Oba šperky jsou ručně vytvořeny ze stříbra, které je pozlacené růžovým zlatem s vysokou tloušťkou a odolností. Náhrdelník měří 90 cm, po prodloužení 92 cm. Náušnice měří 2,5 cm a jsou složeny z kruhového nástavce o průměru 1 cm s přívěskem o velikosti cca 1 cm. Sadu lze ještě doplnit i o prsten či kratší řetízek ve stejném provedení. 

 

ISHWARA Jewellery jsou nádherně ženské, ručně vyráběné šperky z Itálie. Místní umělečtí zlatníci pracují s drahými přírodními kameny, které uvolňují jejich světlo a energii a pomohou vám znovu objevit harmonii a rovnováhu.  Unikátnost a filozofie této značky spočívá v tom, že díky mnoha možnostem provedení šperků - stříbrná či pozlacená varianta a výběru z mnoha drahých kamenů je každý šperk originál, dělaný přímo na míru.

Kameny se mohou od fotografie mírně lišit, protože každý přírodní kámen je originál.

Materiál: stříbro 925/1000, pozlacené růžovým zlatem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: