VZOREK OJI tělový peeling NATURALLY TRIBAL SKINCARE, 5 g

Vzácný africký ořech Kola spolu s kávou, které jsou obsaženy v našem tělovém peelingu OJI, napomáhají povzbudit prokrvení pokožky. V kombinaci s kvalitním bambuckým máslem z etických zdrojů pomáhá vyživit, obnovit a chránit a celkově revitalizovat mdlou a unavenou pokožku. Díky antimikrobiálním vlastnostem tento peeling pokožku čistí a pomáhá k omlazenému vzhledu a antioxidační vlastnosti pomáhají při ochraně vaší pokožky. Nádherná svěží vůně citronové trávy s mátou je dalším bonusem. Je vhodný pro suchou, citlivou, podrážděnou pokožku a péči o exematickou pokožku, psoriázu nebo růžovku.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
45 Kč
VZOREK OJI tělový peeling NATURALLY TRIBAL SKINCARE, 5 g
Vzácný africký ořech Kola spolu s kávou, které jsou obsaženy v našem tělovém peelingu OJI, napomáhají povzbudit prokrvení pokožky. V kombinaci s kvalitním bambuckým máslem z etických zdrojů pomáhá vyživit, obnovit a chránit a celkově revitalizovat mdlou a unavenou pokožku. Díky antimikrobiálním vlastnostem tento peeling pokožku čistí a pomáhá k omlazenému vzhledu a antioxidační vlastnosti pomáhají při ochraně vaší pokožky. Nádherná svěží vůně citronové trávy s mátou je dalším bonusem. Je vhodný pro suchou, citlivou, podrážděnou pokožku a péči o exematickou pokožku, psoriázu nebo růžovku.

 

Při výběru názvu jsme se inspirovali igboštinou, což je jazyk, kterým mluví jeden ze tří hlavních kmenů v Nigérii. Slovo „AGU“ znamená „ořech Kola“ a vzdává hold této kulturně významné složce.

 

PRO KOHO JE URČENÝ

Pro suchou, citlivou, podrážděnou pokožku, na pokožku s ekzémem, lupénkou nebo růžovkou.

 

POUŽITÍ

Vmasírujte malé množství tohoto produktu do pokožky a nechte jej chvíli rozehřát v dlani, aby se bambucké máslo začalo rozpouštět. Jemně nanášejte na pokožku a jemnými krouživými pohyby vmasírujte. Po nanesení opláchněte teplou vodou a použijte naši mycí emulzi OROMA. K dosažení maximální hydratace pokožky dokončete tento rituál nanesením některého z našich výživných krémů.

 

INGREDIENCE

Ořech Kola, kaolinový jíl, citrónová tráva, máta peprná, bambucké máslo

 

DŮLEŽITÁ INFORMACE
 
Všechny naše složky jsou přírodní, certifikované pro vegany a nebyly testovány na zvířatech. Vyvinuli jsme také recyklovatelné skleněné a kartonové obaly.
Tento výrobek obsahuje suroviny pocházející z ořechů, pokud máte na ořechy alergii, tak ho prosím před použitím vyzkoušejte na malé ploše pokožky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: