VZOREK Parfém Pomeranč a mandarinka, THE LAB ROOM, 2 ml

Vyzkoušejte vzorek vůně ve skleněné lahvičce s rozprašovačem. Počasí, vůně, prostředí - to vše ovlivňuje naši náladu. Dopřejte si parfém s vůní přírody, který můžete použít pro sebe nebo i svou domácnost. Parfém Pomeranč a mandarinka  je osvěžující citrusová vůně středomořského venkova v období, když kvetou pomerančovníky. Tento parfém vnese slunce i do té nejtemnější místnosti a nabízí krásnou vůni, která dlouho vydrží.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024
65 Kč
VZOREK Parfém Pomeranč a mandarinka, THE LAB ROOM, 2 ml

Počasí, vůně, prostředí to vše ovlivňuje naši náladu. Dopřejte si parfém s vůní přírody, který můžete použít pro sebe nebo i svou domácnost. Parfém Pomeranč a mandarinka  je osvěžující citrusová vůně středomořského venkova v období, když kvetou pomerančovníky. Tento parfém vnese slunce i do té nejtemnější místnosti  a nabízí krásnou vůni, která dlouho vydrží.

Značka The Lab Room je španělská přírodní kosmetika, kterou si oblíbily holywoodské celebrity i španělská královská rodina. Zároveň provozuje i vyhlášený kosmetický salon v Madridu, kde pracuje výhradně se svými přípravky. Právě proto jsou produkty této přírodní kosmetiky určené pro ženy i muže sofistikovaným a komplexním řešením péče o pleť. Dále nabízí přípravky péče o tělo a vlasy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: