druhy sér

 

1. Nadstavba k sérům pro VŠECHNY DRUHY PLETI - Hyaluronové sérum Beauty Boost

Královna mezi všemi séry je THE LAB ROOM Hyaluronové sérum Beauty Boost. To pomáhá díky svému patentovanému složení  REPROAGE™ přeprogramovat kožní buňky tak, aby fungovaly jako o 17 let méně než je náš skutečný věk. Sérum pomáhá minimalizovat jemné vrásky, zlepšovat elasticidu pokožky, sjednotit její vzhled a stimulovat tvorbu kolagenu a elastinu. Při pravidelném používání přispívá k postupnému zlepšování textury pokožky. Pouhé 3 kapky stačí na ošetření obličeje na vyčištěnou pleť ráno i večer.

 

2. Sérum ideální pro VŠECHNY DRUHY PLETI - Rozjasňující sérum

Toto přírodní, zpevňující, regenerační, anti-aging olejové THE LAB ROOM Rozjasňující sérum je vhodné pro všechny typy pleti. Díky svému bohatému složení pomáhá bojovat proti projevům stárnutí, obsažené oleje vám pomohou pleť vyživit a zpevnit. Pokožka je po aplikaci příjemně vyživená a lehoulince provoněná. Aplikuje se pouze večer na vyčištěnou pleť a také stačí 2-3 kapky na celý obličej (záleží jak je pleť hydratovaná).

 

3. Ideální pro EXTRÉMNĚ SUCHOU A SUCHOU pleť, pokud preferujete výraznější smyslnou vůni - Pleťové sérum proti stárnutí SYMMETRY

Pokud máte extrémně suchou či suchou pleť a hledáte sérum, které vám pomůže v boji s vráskami a zároveň preferejute i výraznější smyslnou přírodní vůni, tak vám jednoznačně mohu doporučit EDINBURGH SKINCARE Pleťové sérum proti stárnutí SYMMETRY. Jedná se o zklidňující a vyplňující pleťové sérum proti stárnutí s přírodními, které vyživují unavenou a suchou pokožku. Pomáhá ji hluboce hydratovat  a bylo speciálně vyvinuto tak, aby vyhovovalo i té nejcitlivější pleti. Doporučené dávkování je 1-2 kapky na celý obličej, 2x denně na vyčištěnou pleť, ráno a večer. Sérum je ve stejné kolekci a vůni doplněno i o hydratační krém Symmetry proti stárnutí a tuhý krém na ruce Symmetry.

 

4. Ideální pro SUCHOU A CITLIVOU pleť, pleť s AKNÉ - Sérum pro citlivou pleť

Máte suchou či citlivou pleť, bojujete s vyrážkami nebo zarudnutím pleti, akné nebo dermatitidou? Pak doporučuji vyzkoušet THE LAB ROOM Sérum pro citlivou pleť. I toto sérum je proti stárnutí, ale je určeno vyloženě pro citlivou pleť a tudíž pomáhá pleť zklidnit. Sérum je ideální na ošetření problémů pleti jakými jsou akné, dermatitida, prasklinky, suchá a citlivá pokožka a drobné ranky. Aplikuje se pouze večer na vyčištěnou pleť a také stačí 2-3 kapky na celý obličej (záleží jak je pleť hydratovaná).

 

5. Ideální pro MUŽSKOU pleť - Denní hydratační pleťové sérum pro muže

Pro muže byl vyvinut multifukční přípravek - hydratace a sérum v jednom EDINBURGH SKINCARE Denní hydratační pleťové sérum pro muže. 100% přírodní hydratační sérum, které hloubkově hydratuje mužskou pokožku pro její dlouhodobou vitalitu a odolnost. Pomáhá regenerovat suchou a poškozenou pokožku a navrátit jí jemnost a přirozenou hydrataci po celý den. Ideální hydratační pečující sérum pro muže. Jedna vrstva, která udělá velký rozdíl.