Super mýdlo skotská ovesná kaše a med, EDINBURGH SKINCARE, 85 g

Za studena vyrobené super mýdlo skotská ovesná kaše a med s ekologickým plátěným sáčkem vám spolu s extra panenským olivovým olejem, kokosovým olejem a bambuckým máslem pomáhají chránit, zklidnit a posílit vaši pokožku. Další složky spolu s ovesnými vločkami pomáhají vyčistit ucpané póry, obnovit a omladit kožní buňky a oddálit předčasné stárnutí pokožky.

 

245 Kč
Kategorie: DLE TYPU PLETI

Představujeme vám super mýdlo vyrobené za studena skotská ovesná kaše a med, které je chytrou kombinací vytvořenou mydlářskými mistry, které spojuje za studena lisovaný extra panenský olivový olej, kokosový olej, ekologicky udržitelný palmový olej a panenské bio nerafinované bambucké máslo, které pomáhají chránit, zklidnit a posílit vaši pokožku. Mýdlo dále obsahuje také kombinaci medu, palisandru, bergamotového oleje a ty nejlepší skotské peelingové ovesné vločky z oblasti skotských hranic, které pomáhají vyčistit ucpané póry, obnovit a omladit kožní buňky a oddálit předčasné stárnutí pokožkyToto troufale pojmenované mýdlo není běžným partnerem do koupelny! Většina mýdel k mytí, konzervaci a vytvoření dojmu péče o pleť využívá umělé přísady, ale vaše ruce si zaslouží mnohem víc.

 

VÝROBA MÝDLA

Naprosto všechna naše mýdla vyrábí mistři mydláři za studena, což znamená, že každý výrobek je ručně a s láskou vyráběn laboratořích tak, aby byl dokonalý, s velkou pozorností věnovanou přísadám, zrání a kvalitě v průběhu celých 4 týdnů.

Díky tradiční mydlářské metodě pomalého vytvrzování, které zajišťuje, že mýdlo vydrží déle než jiné běžné alternativy bez toho, aby ztratilo svou strukturální celistvost, vůni nebo účinnost. To znamená, že s každou kostkou za studena vyráběného mýdla od naší společnosti se vám dostane toho nejlepšího, luxusního zážitku od první chvíle, kdy ho vybalíte z ekologického plátěného sáčku, až do posledního použití o několik měsíců později.

Luxus nemusí škodit Zemi, kterou máme rádi – ujišťujeme vás, že každé naše za studena vyráběné mýdlo je vyrobené s láskou za použití tradičních postupů a s využitím trvale udržitelných surovin. Každodenní koupání je rituálem, který by neměl poškozovat Zemi, kterou máme rádi.

 

 • Zaručujeme řemeslnou zručnost pro dlouhotrvající kvalitu
 • Ručně vyráběné ve skotské zeleni
 • Neobsahuje žádná umělá barviva, konzervační látky ani vonné oleje
 • 100% přírodní
 • Rozhodně netestováno na zvířatech
 • Udržitelné suroviny 
 • Při výrobě tohoto produktu nebyly použity žádné plasty na jedno použití

The Edinburgh Natural Skincare Company je 100% přírodní kosmetika, která obsahuje přípravky pro celou rodinu včetně hypoalergenní řady pro děti či dospělé s citlivou pokožkou nebo ekzémy. Kromě vysoké kvality vyniká i svým originálním dárkovým balením a jedinečností produktů - např. unikátní a oblíbené tuhé krémy na ruce. 

POUŽITÍ

Vyjměte super mýdlo vyrobené za studena skotská ovesná kaše a med z plátěného sáčku a pod teplou vodou vytvořte luxusně vonící pěnu. Naneste jemným pohybem a věnujte zvláštní pozornost místům, které potřebují trochu exfoliace. Vychutnejte si tento jemně čistící účinek, díky němuž se budete cítit čerství, svěží a hladší.

 

INGREDIENCE

 • Extra panenský olivový olej lisovaný za studena, který je bez přídatných látek a pomáhá hydratovat vaši pokožku.
 • Kokosový olej se vstřebává hluboko do pórů pokožky, kde pomáhá hydratovat. Kyselina laurová obsažená v kokosovém oleji má blahodárné antibakteriální účinky, které pomáhají zlepšit zdravé projasnění přirozeně krásné pokožky.
 • Certifikovaný, ekologicky udržitelný palmový olej, protože je přírodním zdrojem vitamínů A, C, a E a také betakarotenu, což je silný antioxidant, který ničí volné radikály, jenž mohou ničením kožních buněk způsobovat předčasné stárnutí.
 • Bio panenské nerafinované bambucké máslo, které je schopno poskytnout luxusní výživu a hloubkovou hydrataci, protože obsahuje vysoké koncentrace přírodních vitamínů a mastných kyselin, které pomáhají omladit unaveně vypadající pokožku.
 • Med má přirozené antibakteriální a antioxidační účinky, pomáhá hydratovat a zklidňovat a je skvělý pomocník při zpomalování stárnutí.
 • Ovesné vločky z Kelsa v blízkosti skotských hranic, jsou plné antioxidantů a pomáhají odstranit poškození kůže způsobené znečištěním a chemikáliemi.
 • Palisandr má schopnost regenerovat tkáně, což pomáhá předcházet vráskám a předčasnému stárnutí.
 • Bergamotový olej, protože je skvělý na mastnou pokožku a pomáhá vyčistit ucpané póry.

Složky esenciálních olejů:

* Geraniol, Limonen, Linalool 

INCI:

 Sodium cocoate, Sodium olivate, Sodium palmate, Sodium Citrus bergamiaate, Sodium Aniba roseadoraate, Geraniol, Limonene, Linalool.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu