Masážní váleček s vroubky, WHITE ORCHID

Masážní váleček s vroubky je vhodný jak pro péči na obličej, krk či dekolt, tak i tělo. Na rozdíl od jemného masážního válečku můžete pracovat i s větším tlakem a můžete skvěle použít i na místa např. s nerovným podkožím, která potřebují rozmasírovat. Používáním válečku docílíte stimulace průtoku krve a lymfatického proudění, zmírnění otoků, uvolnění svalů a zpevnění pokožky. Pravidelnou masáží vyčištěné pleti je pokožka zářivější, dojde k vyrovnání jemných vrásek i lepšího vstřebání výživných sér, olejů či krémů. Je ručně vyroben z jadeitového serpentinu, který je známý pro své ochranné účinky. 

 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024
350 Kč
Masážní váleček s vroubky, WHITE ORCHID

Masážní váleček s vroubky je vhodný jak pro péči na obličej, krk či dekolt, tak i tělo. Na rozdíl od jemného masážního válečku můžete pracovat i s větším tlakem a můžete skvěle použít i na místa např. s nerovným podkožím, která potřebují rozmasírovat. Používáním válečku docílíte stimulace průtoku krve a lymfatického proudění, zmírnění otoků, uvolnění svalů a zpevnění pokožky. Pravidelnou masáží vyčištěné pleti je pokožka zářivější, dojde k vyrovnání jemných vrásek i lepšího vstřebání výživných sér, olejů či krémů. Doporučujeme používat na obličej, krk, dekolt a tělo.

Pro zvýšení detoxikačního účinku a redukci celulitidy či jiných nerovností doporučujeme použít Detoxikační olej proti celulitidě, THE LAB ROOM. Pokud máte atopickou pokožku či je pro vás důležitá zejména výživa pleti, doporučujeme použít Olej Sunset Beach, THE LAB ROOM.

 

Klíčové benefity

  • zlepší krevní oběh a lymfatické proudění, zmírňuje otoky

  • uvolňuje svaly obličeje a vyrovnává tím jemnější vrásky,

  • vyhlazuje pokožku a její nerovnosti

  • pleť je zářivá a pevnější

     

 

POUŽITÍ

Při použití na obličej: Nejprve vyčistěte pleť jak jste zvyklá. Poté naneste na pleť své sérum, olej nebo podobnou hydratační péči. Nejprve ošetřujeme jednu stranu obličeje, poté druhou. Volíme vždy tlak takový, aby nám byl příjemný. Pokud máte oteklý obličej či oční okolí, můžete dát váleček do chladničky nebo do ledové vody, aby byl účinek intenzivnější. Všechny pohyby zopakujete minimálně 5x za sebou. Pokud máte citlivé či poškozené místo, tak se mu vyhněte.

Váleček se používá na větší plochy v obličeji (tváře, čelo apod). Uvolňuje svaly obličeje, odstraňuje a vyrovnává vrásky. Válečkem vždy přejíždějte po pleti směrem nahoru.  Pokud je vašim cílem redukce otoků, vložte předem váleček do ledové vody.

Při použití na tělo: Je možné použít přímo při sprchování, nebo po něm. Vždy doporučujeme nanést olej, aby váleček lépe klouzal po pokožce a jako druhý efekt dojde k lepšímu zpracování přípravku do pokožky. Použijte na místa, která potřebujete promasírovat. Vždy váleček používejte pomalými a krátkými tahy směrem vzhůru. Opakujte minimálně 5x za sebou. Vyhněte se citlivým místům či poškozené pokožce.

 

ROZMĚRY: délka 11 cm, šíře válečku 4,5 cm

BARVA: zelená 

MATERIÁL:  Masážní váleček s vroubky je ručně vyroben z jadeitového serpentinu a certifikován Českou gemologickou laboratoří. Přesné odstíny a žíhání kamene se mohou lišit, neboť každý produkt je originál.

Jadeitový serpentin je ochranný kámen, podporuje životní energii, stimuluje sexuální pocity a energii a přináší radost do našich životů. 

 

Jak správně pracovat s produkty z kamenů?

Kámen je dobré před prvním použitím "očistit". Nejjednodušší forma je očištění vodou a následně vystavení sluneční či měsíční energii. Ideální je nechat kámen či produkt z kamene na chvíli ve vodě v přírodě (potůček apod.), nebo alespoň několik minut omývat pod tekoucí vodou doma. Poté umístit kámen na tácek (misku apod.) a nechat načerpat buď sluneční nebo měsíční energii. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Gua Sha, WHITE ORCHID
Trvale snížená cena
245 Kč

Gua sha je skvělý pomocník na promasírování hlubší vrstvy kůže a podkoží. Je ručně vyrobena z jadeitového serpentinu, který je známý pro své ochranné účinky. Pokožku prokrví,...

2391