Odměrka na přírodní prací mýdla, KERZON

Hodí se vám odměrka na přírodní prací gely Kerzon? Budete potřebovat 1 kus a tak odměrka není součástí balení, abychom zbytečně nezatěžovali planetu plasty, které nepotřebujete. Pořiďte si jednu ke všemu druhům. Můžete ji využít jak na dávkování pracího mýdla do pračky, tak i na vložení spolu s přípravkem do bubnu pračky. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
50 Kč
Kategorie: PRACÍ GELY
Položka byla vyprodána…

Hodí se vám odměrka na přírodní prací gely Kerzon? Budete potřebovat 1 kus a tak odměrka není součástí balení, abychom zbytečně nezatěžovali planetu plasty, které nepotřebujete. Pořiďte si jednu ke všemu druhům. Můžete ji využít jak na dávkování pracího mýdla do pračky, tak i na vložení spolu s přípravkem do bubnu pračky. 1 dávka činí cca 45 ml, ale přesné množství závisí na stupni zašpinění prádla a tvrdosti vody ve které perete. Nechce přírodní prací mýdlo, ať se o vše postará. A na aviváž už můžete zapomenout. 

 

Přípravky francouzské společnosti Kerzon jsou 100% přírodní, jednoduché, funkční a maximálně biologicky rozložitelné. Jsou vhodné pro praní barevného i bílého prádla, pro praní v ruce i v pračce. Vznikají v srdci Provence, obsahují pečlivě vybrané přírodní ingredience, recyklovatelné balení přípravků, berou ohled na životní prostředí či jsou zásadně proti testování na zvířatech. Vyzkoušejte kvalitu bez kompromisů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: