THE LAB ROOM A HOLYWOOD

Ve Španělsku se právě finišují poslední scény z natáčení nového filmu Asteroid City a THE LAB ROOM je u toho. Filmový tým složený z profesionálních vizážistů a kadeřníků si vybral právě produkty THE LAB ROOM a s jejich pomocí se staral o všechny herce a herečky ve filmu.

Jsme nadšeni, že si naše produkty doslova zamilovaly holywoodské hvězdy, jako např. Scarlett Johansson, Margot Robbie, Tilda Swinton, Tom Hanks, Adrien Brody, Maya Hawke a mnoho dalších.

A chcete vědět pár příkladů, bez kterých produktů herci a herečky neudělali krok?

 

 

 

Používané přípravky byly zaměřeny na péči – výživu a hydrataci pleti a vlasů – jako např. Zázračný balzám, Pleťový peeling, Hyaluronové sérum Beauty Boost, Rozjasňující sérum a Sérum pro citlivou pleť, pleťové krémy a Sérum na vlasy a masky. Dále herci používali i řadu péče o tělo Granátové jablko.

 

A samozřejmě jako vždy u všeho byla média. S titulkem Španělská kosmetická značka, do které se zamilovaly Scarlett Johansson a Margot Robie vyšel celý článek ve španělštině.
 
 

Mezi další známé osobnosti, které používají THE LAB ROOM kosmetiku a psal o nich i tisk je například samotná španělská královská rodina

V září 2020 spustila značka působení i u nás. Od té doby si mohou vyzkoušet tuto prvotřídní přírodní kosmetiku české i slovenské zákaznice a přesvědčit se o její kvalitě. Mimochodem většinu svých přípravků The Lab Room nabízí i ve vzorku k vyzkoušení.