Tělový hřeben a gua sha, WHITE ORCHID

Multifunkční a velice efektivní masážní hřeben s gua sha je určen pro masáž těla, hlavy i případně obličeje. Je ručně vyroben z jadeitového serpentinu, který je známý pro své ochranné účinky. Masáží obličeje či těla dochází ke stimulací bodů, které pomáhají ke zlepšení krevního oběhu, aktivaci lymfatického systému a detoxikaci. Během masáže pokožky hlavy se zvyšuje její prokrvení a stimuluje růst vlasových cibulek. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.5.2024
390 Kč
Tělový hřeben a gua sha, WHITE ORCHID
tělový hřeben
Trvale snížená cena

Masáží těla dochází ke stimulací bodů, které pomáhají ke zlepšení krevního oběhu, aktivaci lymfatického systému a detoxikaci. Pomáhá k odbourání zadržování vody v těle, vyhlazuje pokožku, napomáhá redukci celulitidy a působí relaxačně. 

Pro zvýšení detoxikačního účinku a redukci celulitidy doporučujeme použít Detoxikační olej proti celulitidě, THE LAB ROOM. Pokud máte atopickou pokožku či je pro vás důležitá zejména výživa pleti, doporučujeme použít Olej Sunset Beach, THE LAB ROOM.

Během masáže pokožky hlavy se zvyšuje její prokrvení a stimuluje růst vlasových cibulek. Pro vlasovou masáž doporučujeme použít Vlasové sérum kokos a chia, THE LAB ROOM.

 

POUŽITÍ

Tělový hřeben lze použít na suchou i vlhkou či naolejovanou pokožku. Pro maximální efekt a účinek doporučujeme hřeben použít při sprchování nebo ihned po sprše, kdy aplikujete olej. S masáží začněte u chodidel, kartáčujte pomalými a krátkými tahy. Kartáčujte směrem vzhůru, pomalými tahy po směru hodinových ručiček směrem k srdci.

Pro masáž hlavy lze hřeben využít kdykoliv, na suché i vlhké vlasy. Pro maximální efekt a účinek doporučujeme hřeben použít na vlhké vlasy za použití oleje, séra či masky na vlasy. Hřeben bude po pokožce lépe klouzat a dojde i lepšímu zapracování přípravku na vlasech. 

Vyhněte se citlivým místům či poškozené pokožce na těle či hlavě.

 

ROZMĚRY: 9 cm x 5.5 cm x 0.4 cm 

BARVA: zelená 

MATERIÁL:  Tělový hřeben je ručně vyroben z jadeitového serpentinu a certifikován Českou gemologickou laboratoří. Přesné odstíny a žíhání kamene se mohou lišit, neboť každý produkt je originál.

 

Jadeitový serpentin je ochranný kámen, podporuje životní energii, stimuluje sexuální pocity a energii a přináší radost do našich životů. 

 

Jak správně pracovat s produkty z kamenů?

Kámen je dobré před prvním použitím "očistit". Nejjednodušší forma je očištění vodou a následně vystavení sluneční či měsíční energii. Ideální je nechat kámen či produkt z kamene na chvíli ve vodě v přírodě (potůček apod.), nebo alespoň několik minut omývat pod tekoucí vodou doma. Poté umístit kámen na tácek (misku apod.) a nechat načerpat buď sluneční nebo měsíční energii. 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RJ Avatar autora | 4.11.2023
Krásný a příjemný na pokožku hlavy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Gua Sha, WHITE ORCHID
Trvale snížená cena
245 Kč

Gua sha je skvělý pomocník na promasírování hlubší vrstvy kůže a podkoží. Je ručně vyrobena z jadeitového serpentinu, který je známý pro své ochranné účinky. Pokožku prokrví,...

2391