Gua Sha, WHITE ORCHID

Gua sha je skvělý pomocník na promasírování hlubší vrstvy kůže a podkoží. Je ručně vyrobena z jadeitového serpentinu, který je známý pro své ochranné účinky. Pokožku prokrví, pomůže zbavit přebytečných tekutin a redukovat otoky, zlepšuje cirkulaci krve a rozproudí lymfu. Při pravidelné masáži zpevňuje linie pleti, pomáhá redukci vrásek a krémy nebo séra mohou pronikat hlouběji do pleti. Lze použít na masáž obličeje, krku, dekoltu i těla.

 

Skladem
Značka: WHITE ORCHID
350 Kč
Kategorie: DOMÁCNOST

Gua sha je skvělý pomocník na promasírování hlubší vrstvy kůže a podkoží a existuje v tradiční čínské medicíně již tisíce let. Pokožku prokrví, pomůže zbavit přebytečných tekutin a redukovat otoky, zlepšuje cirkulaci krve a rozproudí lymfu. Při pravidelné masáži zpevňuje linie pleti, pomáhá redukci vrásek a krémy nebo séra mohou pronikat hlouběji do pleti. Po masáži dochází k dočasnému zdravému zčervenání kůže. Lze použít na masáž obličeje, krku, dekoltu i těla. Pro masáž obličeje stačí jemný tlak, pro masáž těla lze použít větší tlak než u obličeje, pomůže odhalit případné svalovné nerovnosti. Gua shu lze dát před použitím i do ledničky pro větší chladivý efekt. Viditelné výsledky získáte při pravidelném používání.

 

Klíčové benefity

  • rozproudí krevní a lymfatický oběh

  • zpevňuje pokožku a kontury obličeje

  • zbavuje obličej jemných vrásek a napětí v obličeji

 

POUŽITÍ

  1. Pokožku nejprve omyjeme, pleť vyčistíme.
  2. Gua shu ideálně používáme s olejem nebo sérem, neboť lépe klouže po pokožce.
  3. Pro použití na obličeji stačí lehký tlak, na těle můžeme přidat větší tlak, zejména pokud potřebujeme uvolnit svalové napětí a tenze. Po pleti přejíždíme tak, abychom nehrnuli kůži před sebou. Tlak vždy musí být takový, aby nám masáž byla příjemná.
  4. Masáž začínáme od krku, postupujeme vždy od středu směrem ven ke stranám.
  5. Každý tah několikrát opakujeme, minimálně 3x.

 

ROZMĚRY: 8 cm x 5 cm x 0.4 cm 

BARVA: zelená 

MATERIÁL:  Gua Sha je ručně vyrobena z jadeitového serpentinu a je certifikována Českou gemologickou laboratoří. Přesné odstíny a žíhání kamene se mohou lišit, neboť každý produkt je originál.

 

Jadeitový serpentin je ochranný kámen, podporuje životní energii, stimuluje sexuální pocity a energii a přináší radost do našich životů. 

 

Jak správně pracovat s produkty z kamenů?

Kámen je dobré před prvním použitím "očistit". Nejjednodušší forma je očištění vodou a následně vystavení sluneční či měsíční energii. Ideální je nechat kámen či produkt z kamene na chvíli ve vodě v přírodě (potůček apod.), nebo alespoň několik minut omývat pod tekoucí vodou doma. Poté umístit kámen na tácek (misku apod.) a nechat načerpat buď sluneční nebo měsíční energii. 

 

Zajímavosti o gua sha z čínské medicíny

Masáž pomocí gua sha je osvědčená masážní technika z tradiční čínské medicíny. Je to jednoduchá a bezpečná metoda pro každého. Praktici tradiční čínské medicíny oceňují její diagnostickou funkci. Gua znamená škrábat a sha značí výsev. Pomocí guashy doslova vyškrábeme nemoc z těla. Při poškrabování těla gua shou se objevuje výsev (začervenání), který na základě intenzity a formy zkušenému praktikovi čínské medicíny napoví o stavu klienta (z pohledu čínské medicíny). Výsev zpravidla zmizí během několika hodin, u tmavých výsevů může dojít k až za několik dnů.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu