Skleněná láhev s amestystem, růženínem a křištálem, WHITE ORCHID

Vysoce odolná láhev z borosilikátového skla s přírodními kameny je ideální varianta pro váš pitný režim. Šetříte planetu od jednorázových plastů, sklo neobsahuje škodlivé látky, které jsou obsaženy v některých plastových lahvích a je vhodná k opakujícímu se použití. Dalším bonusem jsou minerály křišťál, ametyst a růženín, díky nimž vzniká vysokovibrační elixír. Tato kombinace kamenů  neobyčejně velkou sílu a je často nazývána tzv. „svatou trojicí“. Součástí balení je i ochranný přenosný termoobal v šedivé barvě. 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Můžeme doručit do:
20.9.2024
790 Kč
Skleněná láhev s amestystem, růženínem a křištálem, WHITE ORCHID
Skleněná láhev s amestystem, růženínem a křištálem, WHITE ORCHID (12(
Trvale snížená cena

Sklo je ideální materiál, neboť udrží váš oblíbený nápoj ve stabilní teplotě. Používání skleněných lahví na vodu také pomáháte chránit životní prostředí. Podle přírodní medicíny mohou tyto elixíry zlepšit náš duševní a emoční vývoj. V dvojitém dnu jsou tromlované ametysty, křišťály a růženíny, které  působí na vodu skrz vibrace. Tzv. svatá trojice - kombinace ametystu, křišťálu a růženínu se skvěle doplňuje. Obsažené kameny se navzájem podporují a jako celek působí na jedince neskutečnou silou. Přítomnost křišťálu vlastnosti ostatních kamenů vždy zvýrazňuje.

 

VLASTNOSTI KAMENŮ 

Růženín

Růženín je kámen lásky a sebelásky. A právě sebeláska je častým tématem žen. Hojí bolavé srdce a citová zklamání, výborně poslouží v době traumat a krizí, v existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii, posiluje empatii a citlivost, přivede do života lásku.

 

Ametyst

Podporuje sebedůvěru,  blokuje negativní energie, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, kožních problémech. Působí na střeva a střevní mikroflóru, na rovnováhu zažívacího traktu. Odstraňuje parazity a podporuje činnost metabolismu. 

 

Křišťál

Mírní bolest a podporuje činnost imunitního systému. Křišťál vyrovnává, čistí a chrání auru, odstraňuje zábrany a nabíjí novou energií. 

 

POUŽITÍ:

Před prvním použitím doporučujeme kameny vyndat, omýt pod tekoucí vodou (v přírodě např. v potůčku) nebo je dát do misky s vodou a vystavit měsíčními svitu (nikoliv slunečnímu). Minerály v lahvi můžete měnit a tím tak měnit i druh energie. Vysokovibrační elixír si vychutnáte již po 30 minutovém působení.

 

MATERIÁL:

Víčko a spodek lahve: bambus

Láhev: borosilikátotové sklo

Minerály: křišťál, ametyst, růženín

Obsah lahve: 450 ml

Váha lahve: 545 g

Rozměry: výška 26 cm, průměr 6,5 cm

Součástí balení i šedý ochranný termoobal

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: