Přírodní difuzér do auta, WHITE ORCHID

Chcete provonět auto vaší oblíbenou vůní či esenciálním olejem? Vytvořte si harmonické prostředí podle vašich představ a přání. S tímto přírodním difuzérem do auta to je hračka. Ideální dárek pro každou řidičku nebo řidiče.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
26.9.2023
135 Kč
Přírodní difuzér do auta, WHITE ORCHID

Už nemusíte kupovat vůně do auta, které vám nesedí. Provoňte si auto na míru - podle vašich přání a představ. Skvělý dárek pro každého řidiče a řidičku.

 

POUŽITÍ

Otevřete lahvičku a naplňte ji oblíbenou vůní či esenciálním olejem a zavřete víčko. Na několik vteřin obraťte lahvičku dnem vzhůru, čímž pomůžete tekutině se dostat do dřeva a ozdobné šňůrky, aby se vůně rychleji uvolnila v prostoru. Poté již lahvičku zavěste na vybrané místo. 

 

MATERIÁL

Lahvička - sklo, víčko - bukové dřevo

 

OBSAH

6 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Kosmetické bavlněné ponožky, WHITE ORCHID
135 Kč

Bavlněné kosmetické ponožky jsou určené k prodloužení a zvýšení absorpce krémů na nohy. Ponožky jsou z kvalitní měkké bavlny, která je prodyšná a umožňuje absorbovat krémy na...

2895
4+1 kosmetické bavlněné ponožky, WHITE ORCHID4+1 uprava
Akce
540 Kč

AKCE - získáváte 1 pár bavlněných kosmetických ponožek zdarma. Bavlněné kosmetické ponožky jsou určené k prodloužení a zvýšení absorpce krémů na nohy. Ponožky jsou z kvalitní...

3270