Deo spray Levandule a vanilka, SALT OF THE EARTH, 100 ml
Přírodní deodorant ve spreji vám díky vůni levandule a vanilky dodá dobrou náladu a svěžest. Obsahuje účinnou minerální sůl, výtažky z Aloe Vera a zimolezu a poskytuje spolehlivou ochranu po celý den.
Deodorant s vůní levandule a vanilky vás zahalí do příjemného oparu pohody a dobré nálady.
Jako všechny ostatní deodoranty Salt of the Earth je vyroben ze 100% přírodních surovin a neobsahuje chemické látky, kterým se spotřebitelé chtějí vyvarovat: alkohol, aluminium chlorohydrat (hliníková sloučenina), škodlivé parfemace, konzervanty a další. Deodorant je vyroben z minerálních solí a rostlinných výtažků, které zabraňují množení bakterií způsobujících zápach, a proto představuje dlouhodobou efektivní ochranu před šířením tělesného zápachu. Je také obohacen o bio Aloe Vera gel, díky čemuž pečuje o jemnou pokožku podpaží, a obsahuje magnesium, takže přirozeně doplňuje jeho obsah v těle a ještě efektivněji chrání proti pocení. Tento deodorant nezanechává na oblečení žádné bílé mapy.
Ekologický obal: 50 % je tvořeno recyklovaným plastem, zbylých 50 % z plastu rostlinného původu.
Deodorant neobsahuje žádné látky živočišného původu, takže je vhodný vegany i vegetariány. Celá řada produktů Salt of the Earth byla testována organizací „Vegetarian Society“.
POUŽITÍ
Nanášejte dle potřeby na suchou a čistou pokožku. Nechte zaschnout.
Nezanechává bílé stopy na oblečení.
Nepoužívejte na čerstvě oholené podpaží.
INGREDIENCE
Aqua, Potassium Alum, Triethyl Citrate, Sodium Lactate, Magnesium Chloride, Decyl Glucoside, *Parfum (Fragrance), Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder**, Helianthus Annuus, Seed Oil, Rosmarinus Magnesium Hydroxide, Xanthan Gum, Magnesium Carbonate Hydroxide, Phitic Acid, Sodium Anisate, *Citronellol, *Geraniol, *Citral, *Limonene, *Linalool.
*From natural botanical extracts and essential oils.
**Organically grown.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.