Aroma kámen Růže, White Orchid

Vonný kámen ve tvaru růže je ideální pro použití éterických olejů v malých prostorech, např. jej můžete umístit na psací stůl. Je vyrobený ze sádry a talířek z kvalitního bukového dřeva. Porézní struktura sádry umožňuje dlouhodobé uvolňování vůně do vzduchu.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024
575 Kč
Aroma kámen Růže, White Orchid

Malé barevné odchylky a nepravidelnosti nejsou vadami, ale znakem přirozené kvality. Každý vonný kámen a dřevěný talíř je jedinečný.

Sádra s otevřenými póry, přírodní deska z bukového dřeva

Velikost: průměr 12 cm

 

POUŽITÍ
Nakapejte 3-5 kapek éterického oleje na kaktus.


UPOZORNĚNÍ: Nepokládejte kámen na jemné povrchy, éterické oleje mohou zanechávat skvrny. Pečlivě si prosím přečtěte informace na etiketě svých vonných olejů a vonných směsí.

Důležité: Některé esenciální oleje mohou obarvit keramiku, sádru nebo dřevo. Mezi tyto oleje patří: benzoin siam, heřmánek modrý, myrha, pomeranč, pačuli, řebříček, vanilka, vetiver a vetiver bourbon. Tyto oleje můžete používat bez omezení na keramiku, sádru a dřevo. Obarvení však již obvykle nelze odstranit.

Tip: Abyste předešli zabarvení způsobené éterickým olejem, může být vonný kámen také navoněn na jeho spodní straně. Chcete -li to provést, vyjměte vonný kámen z dřevěného talíře, otočte ho a pokapejte několika kapkami vonné směsi. Jakmile je kapalina zcela absorbována, jednoduše kámen znovu otočte.

INGREDIENCE

Sádra s otevřenými póry, přírodní deska z bukového dřeva

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
V Avatar autora | 13.5.2024
Originální dekorace a k tomu všemu, ještě krásně voní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: